Jiyoon dzieli się tym, jak czuła się gdy 4Minute się rozpadło i ujawnia tytułowe utwory swojego solowego albumu

Jiyoon

Była członkini 4Minute, Jiyoon niedawno wypowiedziała się na temat rozpadu swojej grupy i swoich przyszłych planach jako solowa artystka.

25 października Jiyoon podczas wywiadu powiedziała o rzeczach, które czuła, gdy członkinie się rozeszły. „Dyskutowałyśmy o tym z członkiniami przez długi czas i byłyśmy zmartwione naszą przeszłością. Do samego końca nie myślałyśmy o rozpadzie, ale jako, że szanujemy nawzajem swoje opinie, stało się tak jak jest teraz. Było mi przykro i żałowałam wszystkich fanów, którzy byli zaskoczeni. Serca członkiń także bolały”, wyjaśniła.

Jiyoon później mówiła o swoich nowych, solowych piosenkach,”I Do It” (roboczy tytuł) oraz „Magnet” (roboczy tytuł), które sama wyprodukowała i napisała. Opisała także jak 4Minute wyostrzyło jej muzyczne doświadczenie, mówiąc: „Powód dla którego mogę teraz występować sama to 4Minute. 4Minute to szkielet mojego doświadczenia i teraz to ja muszę być tą, która doda mięśnie na kości”.

Po rozpadzie 4Minute Jiyoon podpisała kontrakt z JS E&M i przygotowywała się do solowego debiutu.

Jiyoon 1


źr: (1)

Reklamy

2 comments

  1. Hm… Myślę, że ma sporo racji, w tym, co mówi. Mimo, iż dziewczyny przestały śledzić Hyunę na instagramie, to nie dlatego że były jakieś waśnie między nimi, (to nie SNSD) a że po prostu każda poszła swoją drogą i odcięły się całkowicie od CUBE. Życzę powodzenia Jiyoon, i z chęcią posłucham jej debiutu, tym bardziej, że po Hyunie to ona została dalej wokalistką.

    Polubienie

  2. Tłumaczenie nie jest dokładne, ale między wierszami można odczytać, że chciały pozostać jako zespół i czekały do ostatniej chwili na propozycję wytwórni. Wielka szkoda, ale dzięki temu mają okazję rozwijać się teraz w wybranych kierunkach i trzymam kciuki za solowy debiut 🙂

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s