Jiyoon dzieli się tym, jak czuła się gdy 4Minute się rozpadło i ujawnia tytułowe utwory swojego solowego albumu

Jiyoon

Była członkini 4Minute, Jiyoon niedawno wypowiedziała się na temat rozpadu swojej grupy i swoich przyszłych planach jako solowa artystka.

25 października Jiyoon podczas wywiadu powiedziała o rzeczach, które czuła, gdy członkinie się rozeszły. „Dyskutowałyśmy o tym z członkiniami przez długi czas i byłyśmy zmartwione naszą przeszłością. Do samego końca nie myślałyśmy o rozpadzie, ale jako, że szanujemy nawzajem swoje opinie, stało się tak jak jest teraz. Było mi przykro i żałowałam wszystkich fanów, którzy byli zaskoczeni. Serca członkiń także bolały”, wyjaśniła.

Jiyoon później mówiła o swoich nowych, solowych piosenkach,”I Do It” (roboczy tytuł) oraz „Magnet” (roboczy tytuł), które sama wyprodukowała i napisała. Opisała także jak 4Minute wyostrzyło jej muzyczne doświadczenie, mówiąc: „Powód dla którego mogę teraz występować sama to 4Minute. 4Minute to szkielet mojego doświadczenia i teraz to ja muszę być tą, która doda mięśnie na kości”.

Po rozpadzie 4Minute Jiyoon podpisała kontrakt z JS E&M i przygotowywała się do solowego debiutu.

Jiyoon 1


źr: (1)

Reklamy

2 comments

  1. Hm… Myślę, że ma sporo racji, w tym, co mówi. Mimo, iż dziewczyny przestały śledzić Hyunę na instagramie, to nie dlatego że były jakieś waśnie między nimi, (to nie SNSD) a że po prostu każda poszła swoją drogą i odcięły się całkowicie od CUBE. Życzę powodzenia Jiyoon, i z chęcią posłucham jej debiutu, tym bardziej, że po Hyunie to ona została dalej wokalistką.

    Lubię to

  2. Tłumaczenie nie jest dokładne, ale między wierszami można odczytać, że chciały pozostać jako zespół i czekały do ostatniej chwili na propozycję wytwórni. Wielka szkoda, ale dzięki temu mają okazję rozwijać się teraz w wybranych kierunkach i trzymam kciuki za solowy debiut 🙂

    Lubię to

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s