Girlsband Rainbow potwierdza rozpad zespołu

rainbow-woo

DSP Media wydało oficjalne oświadczenie co do przyszłości Rainbow.

O poranku 28 października wytwórnia girlsbandu potwierdziła poprzez oficjalne oświadczenie – po wcześniejszych doniesieniach, że członkinie nie odnowią swoich kontraktów – że: „mimo że dyskutowaliśmy z członkiniami Rainbow o ich przyszłości, Kim Jaekyung, Go Woori, Kim Jisook, Noel, Oh Seungah, Jung Yoonhye i Jo Hyunyoung zdecydowały pójść własnymi drogami”. Ujawniono,że kontrakt dziewczyn zakończy się 12 listopada.

„Mamy nadzieję, że jak tęcza, która wszędzie świeci jasno, członkinie będą pamiętane za jasny, pozytywny image i że ludzie nadal będą je wspierać z całego serca i dodawać odwagi w przyszłych aktywnościach.” W oświadczeniu także podziękowano fanom za wsparcie przez ostatnie siedem lat.

Po siedmiu latach jako grupa, Rainbow potwierdza swój rozpad w połowie listopada 2016.

Rainbow zadebiutowało w listopadzie 2009 roku w DSP, jako siostrzana grupa KARA. Wyprodukowali takie hity jak „A”, a członkinie były aktywne w wielu indywidualnych działalnościach, jak prowadzenie programów, aktorstwo i promowanie się w sub-unitach.


źr:  (1)

Reklamy

7 comments

 1. Kiedy zobaczyłam początek „girlsband rainbow potwierdza” myślałam ze chodziło o comeback…. rozpadają się wszystkie najlepsze zespoły, które wprowadziły mnie w kpop… Naprawdę w to nie wierzę. Szkoda, że rainbow nie były zbyt doceniane. Ostatnie ich piosenki były naprawdę świetne.

  Polubienie

 2. Szkoda 😦 A jest jedną z moich ulubionych piosenek ….Ale niestety konkurencja jest duża nie każdy po siedmiu latach bez wiek sukcesu chce dalej próbować …. Życzę dziewczynom powodzenia w przyszłych projektach 😉
  P.S. I współczuję wszystkim fanom 😦

  Polubienie

 3. nie byłam ich fanką i one same też zbyt popularne nie były co zapewnię związało się z tym że członkinie nie chciały już tego ciagnąc. Pierw Kara teraz one..az szkoda żę ta wiele zespołów i to takich wiekowych się rozpada… niedługo się okaże ze dobicie do 10 jak w przypadku Bangów, Suju czy ft island to nie lada wyczyn…

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s