RAINBOW opublikowały odręczny list dla fanów.

Członkinie RAINBOW, zostawiły odręcznie napisany list dla fanów na Instagramie po oficjalnym ogłoszeniu DSP Media o rozpadzie grupy.

Rainbow_1477741916_af_org.jpg

W liście czytamy:

”Hello, the Rainbow  has risen’, ilekroć krzyczałyśmy to powitanie, zawsze zyskiwałyśmy dużo siły i czułyśmy się szczęśliwe, że dajemy wam wszystkim dużo pozytywnej energii. Po spotkaniu naszych przyjaciół z DSP, pomogli nam spełniać nasze marzenia, stać się RAINBOW.Otrzymaliśmy wiele miłości i wsparcia. Otrzymałyśmy również coś bardzo cennego, rodzinę. 

Dlatego byłyśmy bardzo smutne, gdy we wczorajszych gazetach zobaczyłyśmy słowo ‚rozpad’. Myślimy, że wszyscy z was, szczególnie Rainnous, byli bardzo smutni i rozczarowani.

Choć kontrakty RAINBOW się skończyły, a nasze wszelkie promocje w DSP Media dobiegły końca, my nie znikamy! Będziemy wspierać się nawzajem jak to miało miejsce do tej pory i będziemy dalej z wami. Będziemy dalej ciężko pracować, gdziekolwiek będziemy. Ufamy, że spotkamy się choć na jeden dzień. Pierwsze miejsce nie jest ważne! Wszystkie momenty z RAINBOW są cenne i bardzo się z nich cieszymy.

Dziękujemy, że mogłyśmy sprawiać wam radość przez te 7 lat. Czekajcie, aż RAINBOW zagra w waszych sercach jeszcze raz! Dla RAINBOW!’

rainbow_1477741924_20161029_rainbowletter

Źródło: allkpopc.om

 

 

Advertisements

3 comments on “RAINBOW opublikowały odręczny list dla fanów.

  1. Widać że dziewczyny nie do końca chciały zakończyć wspólną działalność, albo agencja nie zaproponowała im dobrych warunków albo nie chcieli już dłużej współpracować z zespołem. Oby dziewczyny jeszcze kiedyś razem dla nas zaśpiewały.

    Lubię

  2. Nieee 😦 Choć liczę się z możliwością rozpadu zespołów, w końcu taki rynek, bezwzględny biznes, to przykro czytać takie informacje. Lepiej chyba szukać solistów, bo moje ulubione zespoły powoli będzie czekać koniec.

    Lubię

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s