RAINBOW opublikowały odręczny list dla fanów.

Członkinie RAINBOW, zostawiły odręcznie napisany list dla fanów na Instagramie po oficjalnym ogłoszeniu DSP Media o rozpadzie grupy.

Rainbow_1477741916_af_org.jpg

W liście czytamy:

”Hello, the Rainbow  has risen’, ilekroć krzyczałyśmy to powitanie, zawsze zyskiwałyśmy dużo siły i czułyśmy się szczęśliwe, że dajemy wam wszystkim dużo pozytywnej energii. Po spotkaniu naszych przyjaciół z DSP, pomogli nam spełniać nasze marzenia, stać się RAINBOW.Otrzymaliśmy wiele miłości i wsparcia. Otrzymałyśmy również coś bardzo cennego, rodzinę. 

Dlatego byłyśmy bardzo smutne, gdy we wczorajszych gazetach zobaczyłyśmy słowo ‚rozpad’. Myślimy, że wszyscy z was, szczególnie Rainnous, byli bardzo smutni i rozczarowani.

Choć kontrakty RAINBOW się skończyły, a nasze wszelkie promocje w DSP Media dobiegły końca, my nie znikamy! Będziemy wspierać się nawzajem jak to miało miejsce do tej pory i będziemy dalej z wami. Będziemy dalej ciężko pracować, gdziekolwiek będziemy. Ufamy, że spotkamy się choć na jeden dzień. Pierwsze miejsce nie jest ważne! Wszystkie momenty z RAINBOW są cenne i bardzo się z nich cieszymy.

Dziękujemy, że mogłyśmy sprawiać wam radość przez te 7 lat. Czekajcie, aż RAINBOW zagra w waszych sercach jeszcze raz! Dla RAINBOW!’

rainbow_1477741924_20161029_rainbowletter

Źródło: allkpopc.om

 

 

Reklamy

3 comments

  1. Widać że dziewczyny nie do końca chciały zakończyć wspólną działalność, albo agencja nie zaproponowała im dobrych warunków albo nie chcieli już dłużej współpracować z zespołem. Oby dziewczyny jeszcze kiedyś razem dla nas zaśpiewały.

    Polubienie

  2. Nieee 😦 Choć liczę się z możliwością rozpadu zespołów, w końcu taki rynek, bezwzględny biznes, to przykro czytać takie informacje. Lepiej chyba szukać solistów, bo moje ulubione zespoły powoli będzie czekać koniec.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s