Jenissi odchodzi z Topp Dogg; grupa będzie kontynuować w dziewięcioosobowym składzie

Group-allkill

Hunus Entertainment oficjalnie ogłosiło odejście Jenissi z Topp Dogg.

1 listopada Hunus Entertainment opublikowało na fan cafe Topp Dogg oficjalne oświadczenie na temat grupy. Wyjaśnia ono opóźnienie comebacku grupy (który miał być wcześniej tego roku) odejściem  Cho PD po zakupie Stardom Entertainment przez Hunsu w 2015 roku. Cho PD był fundatorem Stardom Entertainment i odszedł tego roku.

Wiele osób martwiło się o grupę, jako że Jenissi, najstarszy członek grupy i raper, nie pojawił się na teaserach nadchodzącego comebacku. W oficjalnym oświadczeniu Hunsu oznajmiło, że Jenissi po odejściu Cho PD, rozmawiał o przyszłości grupy z jej członkami. W rezultacie tych rozmów Jennissi, który wyraził chęć solowej kariery, postanowił opuścić grupę i grupa będzie promować się od teraz w dziewięcioosobowym składzie. Jennisi wciąż pozostanie w agencji. Hunus wyraziło nadzieję, jako że była to decyzja podjęta przez Jenissi po długim zastanowieniu, że nie będzie nieporozumień i uprzedzeń, a wiele wsparcia i zrozumienia dla wszystkich.

Jenissi

Jenissi, który rozpoczął już solową aktywność wraz z pierwszym solowym albumem w lipcu tego roku,  według agencji ciężko obecnie pracuje nad muzyką. Hunus będzie nadal wspierać Jenissi w jego solowej karierze.

Hunus oznajmiło, że jest to „9+1=10” a nie „10-1=9” i Jenissi i członkowie grupy nadal będą się nawzajem wspierać. Poprosiło fanów o wspieranie wszystkich.

Topp Dogg za niedługo wyda swój pierwszy studyjny album „First Street”, 7 listopada, z tytułową piosenką „Rainy Day”.


źr: (1)

Reklamy

5 comments

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s