Internauci martwią się o SinB i proszą o wolne dla niej.

SinB z G-Friend zemdlała ostatnio na scenie. Fani martwią o dziewczynę i proszą o wolne dla niej.

g-friend-sinb_1478277459_af_org.jpg

SinB zaniepokoiła ostatnio fanów, gdy zemdlała na scenie podczas występu. Source Music stwierdziło, że dziewczyna wyglądała źle już przed wejściem na scenę. Jednak po wizycie w szpitalu stwierdzono, że wszystko jest w porządku z jej zdrowiem, dlatego jej działalność będzie kontynuowana. Nic jednak nie było zrobione, by zmniejszyć obawy internautów o zdrowie idolki.

Po wysłuchaniu ich oświadczenia, o tym, że SinB ma się w porządku, internauci zostawili wiele komentarzy typu: ‚Gwiazdy to też ludzie T.T Proszę, dajcie jej trochę czasu na odpoczynek.’, ‚Promocja jest dobra, ale żałuję, że nie mogą dać dziewczynie kilku dni odpoczynku, by warunki były normalne.’ , ‚To wstyd, ale widząc jakie rzeczy obecnie robią agencje, nie ma sposobu, by tego uniknąć. To dzieje się w kółko.’, ‚Plany i promocje są ważne, ale myślę, że zdrowie jest najważniejsze T.T Proszę, niech SinB odpocznie chociaż trochę.’, ‚Nawet, jeśli ona sama mówi, że wszystko jest dobrze, agencja powinna zostawić ją w szpitalu.’ i wiele innych.

Co o tym myślicie?

Źródło: allkpop.com

Reklamy

4 comments

  1. Kilka dni wolnego powinno być oczywiste ! A dziewczyny ogólnie powinny trochę zwolnić bo najpierw Umji A teraz druga z maknae line mdleje :/ Rozumiem ze sa jedynym zespolem SourceMusic Ale dlatego powinni bardziej o nie dbać 😦

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s