Super Junior świętuje wraz z fanami 11 rocznicę debiutu

Super Junior

Super Junior ma już 11 lat!

Po jedenastu latach od debiutu w 2005 roku z „Twins”, członkowie Super Junior i fani świętowali na Instagramie i Twitterze! 6 listopada Super Junior opublikowało wideo pokazujące klipy z członkami, jak i własnoręcznie napisane przez członków listy! Możecie obejrzeć wideo i zobaczyć ich listy na ich oficjalnej stronie na Facebooku.

Lider Leeteuk opublikował także dwa zdjęcia na swoim Instagramie w ramach świętowania. Jedno z tych zdjęć pokazuje, jak wiele czasu minęło od ich debiutu, podczas gdy drugie ma podpis mówiący: „Zawsze wdzięczny, kocham was”.

Yesung także wyraził swoją wdzięczność na Twitterze, a Donghae zmienił swoje zdjęcie profilowe na Instagramie na zdjęcie z kwiatami i napisem „Super Junior 11”.

Donghae

Fani Super Junior, E.L.F także świętowali rocznice grupy na Instagramie i Twitterze. Używając hashtagu „#11yearswithSuperJunior” wiele fanów obecnie publikuje rysunki, widea z osiągnięciami grupy, świętując w ten sposób. Spójrzcie na kilka poniżej!

Rok temu Super Junior świętowało 10 rocznicę debiutu i wielu artystów SM pogratulowało kolegom z wytwórni w specjalnym nagraniu. Obejrzyj te nagrania ponownie poniżej!

Gratulację z okazji 11 rocznicy debiutu, Super Junior!


źr: (1)

Reklamy

7 comments

  • Myślę, że chłopcy będą mieć comback gdy z wojska wyjdą Shindong i Eunhyuk którzy układają choreografie, Donghae który zawsze pisze połowę piosenek na album, będzie wtedy też Sungmin który będzie mógł zastąpić Ryeowooka i najprawdopodobniej Kyu, zdaje mi się, że poczekają również za Siwonem.
   BTW SM już nie siedzi nad ich combackami mają swoją agencję więc kiedy będą gotowi wydadzą swój album, a do tego czasu spodziewajmy się solowych aktywności, album Kyu już niedługo wyjdzie, a Henry swój nagrywa 😀
   Brawo SUJU jestem dumna, że jestem E.L.F.’em

   Polubienie

 1. Suju jest 11 lat już z z nami i oby byli jeszcze przez długi długi czas. Mam nadzieję że doczekamy się comebacku jak tylko chłopacy wrócą z wojska!

  Polubienie

 2. 11 lat wooow, bez względu na to że jako grupa teraz mają hiatus i część z nich jest w wojsku, a tylko kilku aktywnie się promuje, SuJu to żywe legendy i nic tego nie zmieni. Niech będą razem i odnoszą same sukcesy jeszcze przez kolejne 111 lat! ;D

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s