YouTuber oblewa wodą idolkę Seung Ah. 

rainbow-seung-ah_1478399007_af_org

YouTuber ”LilMarvel” znalazł się pod ostrzałem, za złe potraktowanie Seung Ah z Rainbow. Jego ostatni film nosił tytuł „Kiedy oblałeś członkinię girlsbandu, a potem mówisz jej, że to woda do kwiatków”. Podkreślił on w opisie , że jest to 100% prawdziwe (nie inscenizowane).

Seung Ah miała przeprowadzić wywiad z blogerem jako nowy reporter TVChosun’s. Na początku nie miała pojawić się na kanale YouTubera, ale istnieją spekulacje, dlaczego zgodziła się pojawić na filmie (mogło to być z grzeczności za udzieleni wcześniej wywiadu). Nie miała pojęcia, że podczas nakrywania zostanie oblana wodą po twarzy. Była zaskoczona jego zachowaniem i poprosiła o wyłączenie kamer, by mogła poprawić swoje włosy, makijaż, jak i garderobę. Kiedy wróciła, chłopak zapytał ją, czy miała chłopaka, ale ona nadal speszona próbowała wytrzeć wodę.

Fani, jak i regularni widzowie byli źli za takie potraktowanie dziewczyny. Zwłaszcza, że sam LilMarvel podkreślił, że nie było to wcześniej zaplanowane. Widzowie chcieli wyjaśnień czy to było właściwe zachowanie podczas rozmowy i czy słuszne nazywać film ”śmiesznym”. Jak do tej pory użytkownik kanału usunął tylko filmik.

Początkowo nie było wyjaśnień w filmie, który opublikował do własnej obrony. Jeszcze raz podkreślił, że to było jak najbardziej prawdziwe i że otrzymał pozwolenie od PD, personelu jak i menadżera gwiazdy. Twierdził, że to oczywiste nie powiadomienie wcześniej samej Saung Ah, ponieważ miało to zostać zrobione z ukrytej kamery. Finalnie wszystko dobrze się skończyło i dlatego wstawił ten filmik.

On twierdził, że początkowo PD kazał mu użyć kiepskich tekstów, ale stwierdził, że są one zbyt słabe i nie słuchając jego zaleceń postanowił oblać ją  wodą. Przeprosił idolke po skończeniu nagrania. Jednakże to nie wystarczyło i został poddany kolejnej krytyce. Tym razem chodziło o jego arogancki ton głosu jak i to, że wcześniej nie uzyskał jej zgody. Oczywiście widzowie zauważyli, że swoją winę próbował zgonić na innych ludzi. Kolejną kwestią, która oburzyła jego widownię  to możliwość przeproszenia jej na filmie, ale i tego nie zrobił.

Na końcu filmu wspomniał tylko, że jeżeli oczekują jego dalszych wyjaśnień to mogą się ich spodziewać na Facebook’u lub Instagramie. Niektórzy próbowali skontaktowali się z nim, ale nie otrzymali odpowiedzi zwrotnej.

Seung-Ah_1478399150_CwflwyLVIAAPBqj.jpg

seung-ah_1478399151_cwflxmlusaahd3s

seung-ah_1478399151_cwflxtquoaa4afn

Seung-Ah_1478399152_CwflyKVUsAAPvqJ.jpg

Co sądzicie o tej sytuacji?

 

Źródło: allkpop.com

 

Reklamy

6 comments

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s