Idole którzy są najbardziej znani ze swojego zespołu

1. Solbin LABOUM
Solbin jest definitywnie najbardziej kojarzoną idolką ze swojej agencji ze względu na jej wygląd lalki. Często występowała w różnych programach, np. Running Man.
 
2. Zico  Block B
Zico oczywiście wyróżnia się swoją twórczością, napisał i skomponował wiele piosenek. Występował w wielu programach takich jak Unpretty Rapstar czy Show Me The Money.
 
3. Cha Eun Woo  ASTRO
Cha Eun Woo to kolejny idol, który jest kojarzony ze względu na swój wygląd. Pojawił się już w „Laws of the Jungle” i  „Happy Together3′, jego koledzy z zespołu nie są za bardzo widywani w jakichkolwiek programach.
 
4. Cheng Xiao  Cosmic Girls
Cheng Xiao zasłynęła z jej umiejętności gimnastycznych. Po wystąpieniu w „Happy Together” idolka zaczęła się pojawiać w coraz to większej ilości programach rozrywkowych. Zachwyciła również wszystkich wystąpieniem w ‚Idol Star Athletics Championship’. To ona właśnie jest najczęściej z zespołu zapraszana do programów – nawet tych chińskich.
 
5. Seo Kang Jun  5urprise
Oprócz (oczywiście) wyglądu Seo Kang Jung jest znany z jego świetnych umiejętności aktorskich. Po dramie „Cheese in the Trap” zaczął dostawać wiele propozycji filmowych. Jeszcze przed tą dramą mogliście go oglądać w „Roommate”.
 
6. Jota  Mad Town
Mad Town może już nie być zaliczane do’rookie group,’ ale dalej są mało znani w świecie K-Popu. Jednak Jota zasłynął z variety shows. Zaczął od zszokowania wszystkich jego umiejętnościami w judo w”Our Neighborhood Arts and Physical Education”. Wystąpił również w „We Got Married” z Kim Jin Kyung.
 
7. Nara Hello Venus
To jest zbyt oczywiste by zaprzeczyć, że agencja Hello Venus faworyzuje Narę. Idolka wystąpiła w wielu programach, np. Laws of the Jungle. Miała też kilka małych ról w dramach.
 
8. Nada Wassup
Po pojawieniu się w ‚Unpretty Rapstar,’ agencja Nady ujawniła, że idolka dostała mnóstwo propozycji do nagrania reklam itp. Nada niedługo ma zadebiutować solo. A o reszcie dziewczyn z zespołu ani widu ani słychu.
 
9. Bohyung SPICA
Bohyung jest bardzo utalentowana, i często to udowadnia w programach muzycznych. Wygrała nawet program ‚100 Seconds War.’ oraz ‚Girl Spirit’! Nagrała również OST do piosenki „The K2”. To trochę smutne, ponieważ reszta dziewczyn ze SPICA też posiadają równie piękne głosy, ale jednak nie widać ich w TV.
 
10. Hongki  F.T Island
Kto go nie zna? Prawda?:) Hongki zasłynął najbardziej z bycia aktorem. Zadebiutował również solo. Jest najbardziej promowany z zespołu. Ma na koncie wiele wystąpień w programach rozrywkowych/muzycznych. 
 
11. Jung Chae Yeon  DIA
Niedawno ponownie dołączyła do zespołu po jej dobrym wystąpieniu w „Produce 101”. Niektórzy nazywają ją „Drugą Suzy”. 
źródło: allkpop
Reklamy

19 comments

 1. Dużą popularnością cieszy się też Kei z Lovelyz. Wystąpiła ona ostatnio w stanie, uczestniczy w Girl spirit i nagrała dwie solówki. O reszcie dziewczyn nie słyszałam natomiast nic ;x Ale ja się cieszę, bo Kei ma wyjątkowy głos i uwielbiam ją słuchać.

  Polubienie

 2. Gain, Brown Eyed Girls. Mało kto jej nie zna, ale o samym zespole wiele osób nigdy w życiu nie słyszało (a szkoda, bo pomijając mój osobisty gust BEG to jeden z najbardziej utalentowanych i najdłużej działających zespołów w kpopie)

  Polubienie

  • A mnie właśnie interesują takie posty bo są ciekawsze niż o zespołach które każdy zna nawet jeśli nie jest ich fanem np EXO czy BTS 😉 Szczególnie ze znalazły się tu moje Hello Venus tak więc się cieszę. Ale co do Cosmic Girls to Exy nie jest też trochę popularna ? Albo ta co była w Girl Spirit?

   Polubienie

 3. Na serio Nara jest aż tak faworyzowana o_O”? Znaczy się nie zaprzeczam że nie jest w ogóle ale odnoszę wrażenie że to Lime albo nawet Alice są tymi bardziej faworyzowanymi.. Przynajmniej patrząc po samych MV

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s