Cube mówi o ewentualnym przedłużeniu umów z BEAST.

Pojawiła się informacja, że chłopaki z BEAST nie chcą przedłużać swoich kontraktów z Cube. Mało tego, mieli w planach założenie własnej wytwórni.

B2ST_1478710091_af_org.jpg

BEAST miało plany założyć własną wytwórnie. Pojawiły się, jednak pewne komplikacje. Między innymi, chłopcy mieli by problem z używaniem nazwy ‚BEAST’ oraz nie mogli by grać piosenek dotychczas wydanych. Tymczasem, oferta dalszej współpracy z CUBE jest dalej aktualna.

Odnośnie tej umowy, Cube wypowiedziało się: ‚Wciąż prowadzimy rozmowy z BEAST na kontraktów. Nic nie zostało jeszcze ustalone. Mamy nadzieję, że Cube i BEAST dalej będą współpracować.’

Wygląda, że chłopaki mają nie lada problem i dalszy pobyt w wytwórni traktują poważnie. Co o tym sądzicie?

Źródło: allkpop.com

Reklamy

5 comments

  1. Nie dziwię się że próbują kombinować i zatrzymać Beast, ostatnio CUBE tonie więc desperacko próbują się ratować. Beast jest w patowej sytuacji, żeby zyskać artystyczną niezależność i pokierować swoją karierą mogą stracić cały swój dotychczasowy dorobek i nazwę. Jeśli zdecydują się zostać z dotychczasową wytwórnią, wciąż będą mieli dostęp do znaku towarowego Beast i dyskografii, ale kto wie czy ta podupadająca i źle zarządzana wytwórnia da im szansę na rozwinięcie skrzydeł, czy zechce wyłożyć kasę na promocję, czy pozwoli im obrać koncept z jakim zespół chce występować, czy nie będzie im narzucać jakiejś szmiry?

    Tak czy inaczej, mam tylko nadzieję, że chłopaki zostaną razem. Bez względu na nazwę czy dotychczasowe wydane albumy, największym osiągnięciem zespołu jest zgranie i to powinni pielęgnować i rozwijać w przyszłości.

    Polubienie

  2. Cube ich załatwiło, gdyby odeszli musieli by zmienić nazwę i zaczynać wszystko od nowa. Niby są znani i popularni ale zaprzepaścić tyle lat. Agencja powinna pozwolić im założyć te swoją agencję ale pod patronatem CUBE. wtedy mieli by większą swobodę działań bo głowie o to im zapewnię chodziło. a Cube będą mili zyski.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s