Producent „Drinking Alone” nie żyje

fullsizephoto751524

Producent Lee, który pracował przy dramie „Drinking Alone” prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Według raportów, producent został znaleziony martwy dnia 24 października około 4 rano w hotelu w Gangnam.

Producent Lee dołączył do  CJ E&M / TVN jako producent w styczniu 2016 roku i zaczął pracę nad „Drinking Alone” na stanowisku asystenta producenta. Jego nagła śmierć rodzi wiele pytań, ponieważ w dużej firmie nie przepracował nawet roku.

Ujawniono również, że rodzina Lee, spotkała się z ludźmi CJ E&M/ TVN i zażądała przywrócenia producentowi honoru i jego reputacji oraz powołania specjalnych śledczych, w tym dwóch kongresmenów, związek studentów, prawników i innych. Grupa dochodzeniowa zostawała utworzona.

Według znajomych, rodzina nie akceptuje pracowników CJ na pogrzebie, ale ponad 2,000 studentów z Seoul University oddało hołd.

Przed śmiercią Producent Lee napisał list, który nie został podany do wiadomości publicznej. Rodzina powiedziała „Nawet jeżeli nie wygramy, będziemy walczyć CJ.. Dziękujemy wszystkim osobom, które są po naszej stronie (Lee) by przywrócić mu dobre imię i honor.

Nie wiadomo co zaszło pomiędzy CJ E&M/ TVN, ale rodzina przygotowuje się ciężkiej batalii prawnej.

Jeden z tweetów:

„Zabił się w hotelu, gdzie odbywało się after party dla członków dramy „Drinking Alone”. Jest to niemożliwe dla ryb, które zazwyczaj mieszkają w czystej wodzie, aby przetrwa w ściekach. Widocznie znalazł się ktoś zbyt czysty, zbyt dobry dla nieprawidłowej organizacji.”

Co myślicie o tej sprawie? Czy oglądalność dramy wokół, której rozgrywa się wszystko, wzrośnie?

Źródło: allkpop.com

Reklamy

3 comments

  1. Nie wiem czy oglądalność wzrośnie poza tym już się skończyła (a tak ogólnie to polecam bo bardzo fajna ) …..Przykro mi i współczuję rodzinie …

    Polubienie

  2. musiał wystąpić jakiś konflikt na wyższych szczeblach. Szkoda że nie potrafił sobie sam pordzić tylko wybrał drogę samobójstwa. Szkoda mi jego rodziny.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s