Idol złapany na przemycie narkotyków !

misc_1479002657_af_org

Jedenaście osób zostało aresztowanych za branie narkotyków.

Według Rejonowej Policji w Seulu, bez aresztowania,  oskarżono 9 osób w tym „Park’a”, 24 letniego idola i aktora za narkotyki w tym marihuanę, MDMA (ecstasy) i ketaminę. Policja aresztowała dwóch pozostałych za przemyt, uprawę i sprzedaż marihuany.

Według policji, „Park” został złapany próbując przemycić ketaminę do Kanady, ukrywając ją w swoich torbach. Jednak zostały one przechwycone przez organy celne i odmówiono mu wjazdu do kraju. Po uzyskaniu informacji od oficera z Vancouver, policja zbadała Park’a pod kątem brania marihuany. Testy wyszły pozytywnie po czym przyznał się do stosowania używek takich jak marihuana, MDMA (ecstasy) i ketamina.

Dodatkowe badanie wykazało, że Park i jego przyjaciel palili marihuanę w hotelu w Gangnam. Aresztowano też 32-letniego Jung’a, który sprzedał im marihuanę. Jung był przemytnikiem nasion marihuany z Anglii za pośrednictwem poczty międzynarodowej i rosła ona w jego willi. Kiedy policja badała jego dom, znaleźli marihuanę uprawianą w namiocie z systemami wentylacji i oświetlenia. Skonfiskowali marihuanę, która była uprawiana, 82 g suszonej marihuany i urządzeń dla palących.

Policja wierzy, że jest więcej przypadków, w których nasiona marihuany są przemycane i hodowane, dlatego zostanie wszczęte dochodzenie.

misc_1479003217_weed.jpg

 

Wygląda to na jakąś większą sprawę. Podejrzewacie o kogo może chodzić?

 

Źródło: allkpop.com

Advertisements

12 comments on “Idol złapany na przemycie narkotyków !

 1. No to ktoś sobie spierd***ł ładnie życie ; )
  Zawsze mnie zastanawiało, jak bardzo można być głupim by przemycać narkotyki do innych państw 😀

  Lubię

   • Jeśli dobrze pamiętam , to fakt był on w więzieniu , ale po wyjściu jak to było napisane poznał boga i sie nawrócił i prowadził jakieś wykłady dla młodzierzy przeciw narkotykom czy coś w tym rodzaju , ale raczwj już nie śpiewa , troche szkoda bo glos mial naprawde ładny.

    Lubię

 2. Nikt z zespołów mi bliżej znanych nie przychodzi mi do głowy.
  Ale no cóż, napisać że głupi postępek to naprawdę lekkie słowa. Tzn ja generalnie nie mam nic do narkotyków i tego typu rzeczy bo wg mnie jak ktoś jest dorosły to i winien brać za swe czyny odpowiedzialność, i wiedzieć na co się pisze, no ale własnie pięknie sobie ten ktoś zniszczył i przyszłość i to co dotąd wypracował.

  Lubię

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s