Osoba, która pozwała Junsu z JYJ otrzymuje karę za składanie fałszywych zeznań

junsu_1479155122_af_org

Sprawca, który wcześniej pozwał Junsu za oszustwa został uznany za winnego składania fałszywych oskarżeń i został skazany na zapłacenie grzywny w wysokości 10,000,000 KRW (~ $ 8600 USD).

Wyrok został ogłoszony w dniu 14 listopada, zmieniając wyrok z pierwszej rozprawy, która stwierdziła, że oskarżony nie miał zamiaru składać fałszywe oskarżenie. Ten werdykt sędziowski udowadnia wnioskodawcy  złośliwy zamiar zaszkodzenia reputacji Junsu, jak również zobowiązania do płacenia za winę piosenkarza.

Sąd stwierdził: „Składanie fałszywych oskarżeń w celu zaspokojenia własnego egoizmu, a także szkodzenie dobremu imieniu celebryty, jest poważnym przestępstwem. Wierzymy, że artysta ma prawo chronić swojej uczciwości i reputacji … to rodzaj szkodliwego czynu, który próbuje oczernić dobre imię gwiazdy, powinien zostać zatrzymany w naszym społeczeństwie. „

 

 

Źródło: allkpop.com

Reklamy

4 comments

  1. Kwota jest zbyt mała!!! Uznali go winnym fałszywego oskarżenia i to jest jego kara??? Junsu mógł przez te pomówienia stracić swoją dobrą reputację i być zalany falą nienawiści. Moim zdaniem powinni mu przynajmniej przysądzić wyższą opłatę, a najlepszą karą byłoby podanie do publicznej wiadomości danych osobowych tego „gagatka” łącznie z wizerunkiem. Fanki JYJ i Junsu już wiedziałyby co z nim zrobić!!!

    Polubienie

  2. Cieszę się, że skończyło się to dobrze dla Junsu. Kwota pewnie dla samego Junsu jest nieistotna, na szczęście teraz pieniędzmi przejmować się raczej nie musi, aczkolwiek mogłoby tak być że tę dużo większą kwotę przeznaczono by na jakiś szczytny cel.
    Mam nadzieję tylko, że ci co powinni wyciągną z tego stosowną lekcję i że takie sytuacje więcej się nie powtórzą.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s