Minah z AOA spotyka się z irańskim aktorem Hamedem Tehrani?

AOA-Minah_1479472890_af_org.jpg

Minah z AOA i irański aktor i kompozytor Hamed Tehrani znaleźli się w środku wielkiego skandalu.!

W dniu 17 listopada, zagraniczne media poinformowały, że Hamed Tehrani jest żonaty z koreańską idolką. Podobno powiedział mediom: „Chodzę z koreańską aktorką i posenkarką AOA Minach. Miała ona przlecieć do Teheranu w zeszłym miesiącu, ale nie była w stanie, ponieważ była bardzo zajęta. Nie chcę by wieści o naszych randkach wyszła na światło dziennie, gdyż to może nie spodobać się jej. Minah przyjedzie do Teheranu niedługo, my nawet myślimy o małżeństwie”.

Po tych wiadomościach fani AOA zaczęli zalewać konta społecznościowe Hameda Tehrani z żądaniami wyjaśnień. On wcześniej publikował na swojej tablicy posty dotyczące swojej miłości do k-popu a w szczególności do Minah z AOA.

W rozmowie telefonicznej z Yonhap News, stwierdził: „Byłem bardzo zaskoczony tymi nagłówkami. Plotki są fałszywe, a to wszystko nie jest prawdą. Przepraszam Minach i wszystkich fanów AOA oraz tych w Iranie którzy są źli”. Aktor usunął również zdjęcie z autografem otrzymanym od Minach. Powiedział, że nie będzie tego wyjaśniać.

Agencja AOA, FNC Entertainment oświadczyła: „Plotki, o których jest mowa są całkowicie fałszywe. My nawet nie znamy tego irańskiego aktora.”

Minah_1479472825_20161118_minah2.jpg

 

 

Źródło: allkpop.com

Reklamy

4 comments

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s