Odbył się mini fanmeeting Astro z okazji ich mini albumu „Autumn Story.”

astro_1479689690_af_org.jpg

Po nagraniach do Show! Music Core, chłopcy odbyli swój mini fanmeeting dla 500 fanów. Mimo iż było wcześnie rano, fani dopingowali ich naprawdę głośno, gdy tylko wyszli. Była znacznie więcej fanów niż wtedy, gdy promowali się z „Breathless „, co pokazuje jak bardzo wzrósł ich fandom.

Zespół przygotował dla fanów różne gry, jak i zorganizował specjalny czas zdjęć. Na koniec chłopcy powiedzieli: „Jesteśmy bardzo wdzięczni, że przyszliście tak wcześnie rano by nas wspierać. Zrobimy wiele imprez, na których będziecie mogli nas spotkać. Będziemy promować „Confession” na miarę naszych możliwości, więc proszę, dajcie nam dużo wsparcia i miłości.”

astro_1479689777_20161121000390_0.jpg

 

Źródło:allkpop.com

 

Reklamy

One comment

  1. Oglądałam live późno w nocy na Vapp. Byli tacy uroczy, zwłaszcza, kiedy podzielili się na grupy na czas gry, nie wiem co to było, ale wyglądało mniej więcej, że osoba z zasłoniętymi uszami musiała odgadnąc po kilku ruchach z choreografii tytuł piosenki. Było wesoło. Uwielbiam ich, zwłaszcza, że po nagraniach do programu, jeszcze w studio show music core, wygłupiali się przed kamerą! ❤

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s