Jackson przeklinał w ‚Weekly Idol’?

Czy podczas ostatniego odcinka ‚Weekly Idol’, Jackson użył brzydkiego słowa?

jackson_1479915342_af_org.jpg

23 listopada, w nowym odcinku ‚Weekly Idol’ pojawili się Jackson (GOT7), Jooheon (MONSTA X) oraz Dahyun (TWICE). Idole mieli wziąć udział  w ‚Beat BTOB Minhyuk’.

Dahyun oraz Jooheon odpadli, a Jackson dalej próbował. Jednak po kolejnej próbie nie udało mu się, z powodu ciężkich butów. Wtedy właśnie krzyknął: ‚Ach, shinbal’ (Ach, buty). MC od razu zaniepokoili się, ponieważ słowo ‚buty’ w języku koreańskim brzmi bardzo podobnie do przekleństwa (shibal). Myśleli, że powiedział właśnie to przekleństwo, ale Jackson szybko wyjaśnił, że chodziło mi o buty i to na nie krzyczał, czym wzbudził ogólny śmiech.

jackson_1479916028_34ㄱ.jpg

Źródło: allkpop.com

Reklamy

3 comments

    • No nie wiem, to Jakcson xD Jego czasem lubi ponieść, choć doceniam i to bardzo że się stara i hamuje. Tzn mnie tam by nie przeszkadzało, jakby w jakiejś krytycznej sytuacji sobie zaklął toż przecież też człowiek. No ale w Korei to by go pewnie zjedli ;P

      Polubienie

  1. Obejrzyjcie jak wyszli w weekly idol z got7 przecież wtedy go podejrzywali a wyjaśnił że to co powiedział wtedy było troche przypominające do przekleństwa sam tak powiedział więc teraz jest napewno tak samo:)

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s