Suzy wystąpi wraz z Lee Jong Suk w nowej dramie SBS

Suzy

Zostało potwierdzone, że Suzy wystąpi w nowej dramie „While You Were Asleep” (nieoficjalny angielski tytuł) wraz z Lee Jong Suk.

To pierwszy raz od sześciu lat, gdy Suzy pracuje z pisarzem Park Hye Ryun od czasu jej debiutu w 2011 roku w „Dream High”.Według firmy produkcyjnej, iHQ, drama będzie mieć premierę w następnym roku na SBS i zostanie wyreżyserowana przez Oh Choong Hwan, który wcześniej pracował nad „Doctors” i „My Love From the Star”. Nagrywanie rozpocznie się na początku następnego roku, ale dokładne szczegóły o wyemitowaniu nie zostały jeszcze ustalone.

„While You Were Asleep” jest o kobiecie, która widzi w swoich snach okrutne zdarzenia, które przydarzą się innym osobom oraz prokuratora, który robi wszystko by jej sny nie spełniły się w rzeczywistości.


źr: (1)

Reklamy

3 comments

  1. Suzy jest dziewczyną Lee Min Ho, grała ostatnio z Kim Woobinem, który jest przyjacielem Lee JongSuka. Jakoś się tak wszystko sprowadziło do bardzo popularnych aktorów😂
    Jakoś opis dramy mnie nie zachwycił, ale oglądałam Dream High, które gorąco polecam, a zresztą z tą kastą chyba nie może wyjść coś złego😂 Więc pozostało czekać ok pół roku? Cudownie😭

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s