BEAST ogłasza nazwę swojej nowej wytwórni!

BEAST ogłasza, że swoją nową, własną wytwórnię chcą nazwać Good Luck!

B2ST_1480420345_af_org.jpg

Według doniesień z dnia 29 listopada, że członkowie BEAST opuścili CUBE już jakiś czas temu [październik]. Mówi się także, że założyli wytwórnie razem z Panem Kim, który jest z Hong Kong Ent, a wcześniej był powiązany  z JYP Picture. Jednak CUBE Ent., wszystkiemu zaprzecza i informuje, że są w trakcie dyskusji nad nowymi umowami.

‚Good Luck’ to także tytuł hitu od BEAST, napisanego przez Junhyuna, wydanego w czerwcu 2014 roku.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć good luck!

Źródło: allkpop.com

Advertisements

12 comments on “BEAST ogłasza nazwę swojej nowej wytwórni!

  • Też szczerze mówiąc liczyłam że wymyślął inną, ciekawszą, „Good Luck” jest taką prostą nazwą, chociaż dla mnie oni i tak będą Beast, już się przyzwyczaiłam do ich nazwy i z dnia na dzień zacząć używać innej to jakoś tak dziwnie 🙂

   Lubię

 1. Czy tylko ja mam wrażenie że CUBE desperacko chcą by przedłużyli kontrakty? Te ciągłe ich zaprzeczanie, mówienie że trwają dyskusje o nowych umowach…
  Anyway, jeśli chodzi o nazwę wytwórni: jest ok, ale mam nadzieję że nazwę zespołu wymyślą oryginalniejszą 😀

  Lubię

  • Cube dupa się pali za przeproszeniem… Nie ma kto ich utrzymywać, promocje BtoB w tym miesiącu wcisneli na chama i musieli szybko kończyć tak, że ich dobrze nie wypromowali. Mają jeszcze Pentagon, ale to chwilowo ich druga karta przetargowa, a o CLC chyba zapomnieli. Beasty były ich najlepszym źródłem dochodu i teraz je stracili i w każdy sposób chcą ich zatrzymać.

   Lubię

   • To co piszesz o BTOB jest krzywdzące dla nich. Skończyli promocję wcześniej, bo na początku grudnia zaczną promować pierwszy album w Japonii i muszą się do tego przygotować. Jak już coś piszesz to może sprawdź czy masz rację. Może nie są tak popularni jak BEASTy ale ich nowy album świetnie się sprzedał. Co do Cube to wszyscy wiedzą jaka to agencja jest i to nie jest jej pierwszy strzał w kolano.

    Lubię

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s