Suzy już niedługo zadebiutuje solo

Suzy

Solowy debiut Suzy nastąpi już za niedługo!

1 grudnia informator wypowiedział się na temat planów solowego debiutu Suzy: „Suzy udała się do Hongkongu 25 listopada. Zostało ujawnione, że udała się na wydarzenie związane z marką biżuterii, której jest twarzą, ale także zrobiła tam zdjęcia i nakręciła teledysk do debiutu.”

Źródło kontynuowało: „Obecnie skupia się na przygotowaniach do albumu, który zostanie wydany pod koniec grudnia lub na początku nowego roku. Jako że to jej pierwszy solowy albumu to wkłada całe swoje serce i duszę we wszystko co z nim związane, zaczynając od piosenek, a na ubraniach kończąc.”

Zostało także ujawnione wcześniej, że Suzy planuje zawrzeć na albumie samodzielnie skomponowaną piosenkę. Potwierdziła także swój występ w dramie z Lee Jong Suk.


Po doniesieniach o nadchodzącym solowym debiucie Suzy, źródło z JYP Entertainment oznajmiło: „To prawda, że Suzy zrobiła zdjęcia, nakręciła swój teledysk i nagrała album. Jakkolwiek, konkretny harmonogram jej debiutu nie został jeszcze przedyskutowany”.


źr: (1)

Advertisements

6 comments on “Suzy już niedługo zadebiutuje solo

  1. To było do przywidzenia, w umie dziwiłam się że JYP pierw wydało solo Fei ale Suzy w tamtym czasie kręciła dramę to zapewnię dlatego.
    Mam nadzieję zę to nie będzie ballada.

    Lubię

  2. Dokładnie jak napisano powyżej, to było do przewidzenia i jedynie dziwi mnie że tak długo zwlekali. Bardziej byłabym zaskoczona gdyby teraz ogłoszono comeback Miss A, na to nie robię sobie już nadziei. Mam tylko nadzieję, że to nie będzie słodka, wolna ballada, tylko coś mocniejszego.

    Lubię

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s