EXO to pierwsza azjatycka grupa, która pojawi się na okładce L’UOMO Vogue

exo

EXO pojawią się na okładce grudniowego wydania włoskiego miesięcznika o modzie, L’UOMO Vogue!

L’UOMO Vogue należy do globalnego modowego magazyny Vogue i jest skierowane do mężczyzn. EXO będzie mieć honor bycia pierwszą azjatycką grupą, która pojawi się na okładce magazynu, co jest dowodem ich dużej popularności nawet w Europie.

Wydanie będzie zawierać szczegółowe przedstawienie osiągnięć i wpływów grupy: „Ich wpływy rozciągają się od muzyki do mody i stylu i rozwinęły się na światową skalę. Są grupą, która patrzy w przyszłość. Łączą ludzi ponad granicami, kulturami i językiem. Teraz koncentrowali się na Azjia, ale EXO patrzy z wielką pewnością siebie na Wschód, jako nowy cel.”

Dla tej sesji zdjęciowej członkowie przygotowali różne stroje, by pokazać swój indywidualny styl. Mówi się, że pracownicy obecni na sesji byli pod wrażeniem uroku członków, od ich rezolutnej i twardej mimiki do naturalnych póz.

Sesja zdjęciowa także używała takich rekwizytów jak film, czy polaroidy, by stworzyć wrażenie vintage. Fani mogę spodziewać się zobaczenia innej strony EXO.

Grudniowe wydanie magazynu będzie dostępne w Europie, Azji i Ameryce.


źr: (1)

Reklamy

5 comments

  1. Brawo, oby tak dalej! Okładki magazynów z EXO zawsze robią wrażenie, a w tym roku co chwilę byli na którejś. Sam Lay pojawił się w co najmniej 12 w Chinach, D.O 10 w Korei, Suho w ponad 8, Kai też dość dużo sesji na okładki zrobił podczas swojej kontuzji, no i reszta też oczywiście, oraz grupowe. I były to same popularne magazyny jak Vogue, Elle, Harper’s Bazaar, W, Cosmopolitan, nic dziwnego więc że i włoska redakcja ich podpatrzyła.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s