K.A.R.D ujawnia tajemniczego członka i grupowy teaser „OHNANA”

K.A.R.D

Nowa koedukacyjna grupa DSP ujawniła ukrytego członka.

8 grudnia DSP Media ogłosiło na oficjalnych kontach społecznościowych agencji, że ukrytym członkiem K.A.R.D jest była członkini KARA, Heo Young Ji. Wraz z BM, J.Seph, Jeon Somin, Jeon Jiwoo, Heo Young Ji będzie ostatnim członkiem „D”, który symbolizuje „hiDden”.

DSP Media także oznajmiło: „K.A.R.D ma w całości trzy kroki w jednym projekcie, gdzie każdy album będzie miał ukrytego członka. Finałowa karta, „D” ukrywa członka, ale także oznacza, że grupa jest pełna ukrytych talentów w obszarze muzyki i występów.”

K.A.R.D

Heo Young Ji będzie promować się z grupą jako „ukryty” członek z pierwszym albumem grupy „OHNANA”, który ma zostać wydany 13 grudnia.

Jesteście podekscytowani ich debiutem?


źr: (1)

Reklamy

6 comments

  1. Wyczekuję ich z niecierpliwością ❤. Widziałam teasery na yt i zapowiada się niesamowicie. Mam nadzieję że się nie zawiodę. Tylko nie rozumiem o co chodzi z tymi etapami. Bo najpierw natrafiłam na inf. że przy każdym etapie dołączy nowy członek/członkini i na koniec zespół będzie składał się z 7 osób, a teraz widzę, że co etap będzie nowa 5 osoba? Trochę skomplikowane XD

    Polubienie

  2. Pomysł świetny, brakowało mi takiego koedykacyjnego zespołu w kpopie. I bardzo się cieszę, że Youngji dostała szansę powrotu na scenę 🙂 Martwi mnie tylko to dziwne wyjaśnienie o ukrytym członku, czy tzn, że z następnym comebackiem nie będzie to Youngji, ale ktoś inny? 😦

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s