Kolejna gwiazda nago!

A-JAX,Hyeongkon,seo-jun-young

Kamerki dla dorosłych stają się „wirusem” w koreańskiej społeczności internetowej. Internauci zidentyfikowali jednego z idoli.

Poniżej znajdują się zrzuty ekranu z kamerki. Ci, którzy go obserwowali mówią, że mężczyzna na filmie jest bardzo podobny do Hyeongkon’a z A-JAX.

[Uwaga: Na poniższych zdjęciach znajduje się cenzura.]

Kiedy plotki się rozpowszechniły, a wideo zaczęła oglądać większa grupa internautów, Instagram  Hyeongkon’a został ustawiony na prywatny.

Jest to trzeci taki incydent z rzekomym udziałem jakiegoś celebryty. Internauci twierdzą, że Seo Ha Joon i  Seo Jun Young również, mieli kontrowersyjne filmy. Obaj zmienili swoje konta społecznościowe na prywatne po wycieku niewygodnych zdjęć i nagrać.

Zrzuty ekranu z kamerki dla dorosłych, należące prawdopodobnie do Seo Ha Joon:

Oraz screeny prawdopodobnie z kamerki Seo Jun Young’a:


Żadna z agencji nie wypowiedziała się na temat plotek.

 

Źródło: allkpop.com

 

Reklamy

7 comments

  1. Skoro ogladanie filmów dla dorosłych przez męskich idoli już nie jest tak bardzo szokujące, bo się okazało, że niemal wszyscy to robią, to znaczy, że teraz rozpowszechnia się „moda” na filmy idące o krok dalej? Zaskoczyło mnie to, ale z drugiej strony… Przecież są też ludźmi i każdy ma na swoim koncie większą lub mniejszą wpadkę…. Nawet my, fani. Na chwilę obecną jestem bardzo zaskoczona, ale niekoniecznie oburzona…

    Polubienie

  2. Co robią prywatnie w domu to ich sprawa. Mnie tylko dziwi, że osoby publiczne korzystają z takich „atrakcji” dla dorosłych, skoro wiadomo jak łatwo może to wypłynąć i popsuć im prasę. Chyba, że uznają zasadę „nie ważne co piszą, ważne żeby pisali”.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s