BIGBANG pojawi się w „Weekly Idol”

BIGBANG

BIGBANG pojawi się w „Weekly Idol”!

Zostało ujawnione, że po dyskusjach z Yang Hyun Suk ustalono, że grupa pojawi się w trzech różnych programach variety.

BIGBANG nagrało już „Infinite Challenge” SBS i „Radio Star”. Oznacza to, że trzecim programem rozrywkowym będzie „Weekly Idol”.

Źródło ujawniło: „To prawda, że BIGBANG nie pojawiało się przez kilka ostatnich lat w programach rozrywkowych. Wygląda jednak na to, że postawa Yang Hyun Suk w tej sprawie się zmieniła. Pomyślał o fanach BIGBANG, którzy nie zobaczą grupy w całości przez jakiś czas z powodu służby wojskowej T.O.P. Zobaczył pojawienie się grupy w programach variety, jako ukojenie dla smutnych fanów i zasugerował to grupie. Członkowie zaakceptowali to i po dokładnym przemyśleniu sprawy wybrali trzy programy.”

Producenci „Weekly Idol” muszą być bardzo szczęśliwi z powodu wizyty BIGBANG, jako że już wcześniej prosili publicznie o pojawienie się grupy.

Źródło z MBC Every1 ujawniło: „BIGABNG pojawi się w ‚Weekly Idol’ MBC Every1. Będą nagrywać w przyszłym tygodniu, a odcinek zostanie wyemitowany w połowie stycznia.”

To świetne wyczucie czasu, bo MC  Jung Hyung Don jest znany z przyjaźni z G-Dragonem poprzez „Infinite Challenge”, gdzie był MC.

Tymczasem piosenki BIGBANG, „FXXK IT,” “LAST DANCE,” i “GIRLFRIEND” osiągnęły świetny wynik na muzycznych listach.


źr: (1)

Advertisements

12 comments on “BIGBANG pojawi się w „Weekly Idol”

 1. Nawet nie wyobrażam sobie jak Doni Coni się cieszą 😀 Uwielbiam WI, to jedyne variety show które oglądam ze względu na formułę, nie na gości. BigBang kocham równie mocno, więc już czekam na odcinek. Może nawet dwa, jeśli będa mieć wystarczająco czasu^^

  Liked by 1 osoba

 2. Taka piękna wiadomość nie dość, że to BB to jeszcze WI ^^ MC są świetni i myślę że fajnie będzie zobaczyć BB od takiej strony >_< zapowiada się cudny odcinek !
  P.S Będzie konkurencja w końcu DAESUNG bardzo często był MC w takich programach więc ciekawi mnie jak to będzie wyglądało z DONI i CONI – wyczuwam dobrą zabawe i czekam na polskie napisy !

  Liked by 1 osoba

 3. Wreszcie doczekaliśmy się! Wreszcie Big Bang w pełnym składzie w Weekly Idol! To z pewnością będzie legendarny odcinek, niech dadzą im bardzo dużo czasu antenowego, nawet dwie godziny ;D

  Lubię

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s