Debiutancki, japoński album BTOB zajmuje szczyt listy Oricon

btob

BTOB znalazło się w tym tygodniu na szczycie Oricon Weekly Chart!

Oricon Style doniosło 13 grudnia, że japoński, debiutancki album BTOB, „24/7” jest najlepiej sprzedającym się albumem dla tygodnia 19 grudnia, z liczbą 27,000 sprzedanych kopii.

To drugi raz, gdy grupa ta zawładnęła listą Oricon. Ich piąty japoński singiel „L.U.V.” zajął wcześniej pierwsze miejsce na Oricon Singles Chart.

To także pierwszy raz od trzech lat, gdy koreański artysta zajął pierwsze miejsce na tej liście. Ostatni album, które osiągnął taki wynik to japoński, debiutancki album „Koi ni Ochiru Toki” INFINITE, który został wydany w lipcu 2013 roku. Inni zagraniczni artyści, którzy zajęli pierwsze miejsce na Oricon z debiutanckim japońskim albumem to O-ZONE, FTISLAND, Jang Geun Suk i CNBLUE.

BTOB także zajęło pierwsze miejsce na dziennej (daily) liście 6 grudnia, kiedy ich album sprzedał się w ilości  21,300 kopii w przedsprzedaży.

„24/7” to album, który pokazuje wspaniałe głosy BTOB. Piosenki to japońska wersja „WOW”, „Hello Mello”, „2nd Confession”, a nawet specjalna kolęda na świąteczny sezon.

BTOB niedawno zakończyło aktywność związaną z comebackiem w Korei i powita fanów ponownie w styczniu 2017 roku na koncercie.


źr: (1)

Reklamy

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s