BEAST ogłasza nowy star z niezależną wytwórnią + Cube Entertainment i Around US ujawniają obecną sytuację odnośnie znaku towarowego BEAST

BEAST

BEAST oficjalnie zacznie od nowa – założyli swoją własną agencję, Around US Entertainment!

Poniżej oficjalne oświadczeni z ich wytwórni:

„Hello. Tu Around US Entertainment.

Z nowym rokiem i nowym startem przed nami, Around US Entertainmen będzie partnerem artystów naszej agencji,  Yang Yoseob, Yong Junhyung, Yoon Doojoon, Lee Gi Kwang i Son Dongwoon, gdy ci rozpoczną nowy start. Chcemy przedstawić się ludziom, którzy troszczą się o nich i ich kochają, jako ich nowy, specjalny start.

Po pierwsze chcemy przeprosić i podziękować fanom, którzy nam zaufali i czekali podczas tego niepewnego i niepokojącego okresu i pozostali niezłomni w wspieraniu naszych artystów. Artyści byli wstanie wytrwać dzięki wsparciu fanów. Jako że mogli ufać sobie nawzajem i cierpliwie czekać wierzymy, że minione siedem lat będzie nawet bardziej specjalne i znaczące. Dziękujemy także  Hong Seung Sung z Cube Entertainment i pracownikom, którzy wychowali BEAST i pomogli im rozwinąć się. Mamy świadomość, że nasi artyści mogli rozwinąć się tak bardzo dzięki pracy wielu indywidualnych osób.

Obie strony będą utrzymywać kontakt w ramach współpracy.

Nazwa ‚Around US’ została ustalona po wielu dyskusjach, chcieliśmy wyrazić nasze pragnienie zetknięcia się z większą liczbą ludzi i robienia tego częściej. Tak jak znaczenie naszej nazwy, planujemy by nasi artyści spotkali się z wami wszystkimi poprzez dobrą muzykę i treść, tak by zawsze byli przy was. Będziemy wspierać naszych artystów z całego serca, by meli zabawną i stałą działalność w różnych obszarach, jak muzyka, występy, aktorstwo i inne. Będziemy kontynuować ciężką pracę, by przekazywać i utrzymywać nasze obietnice z wdzięcznym sercem.

Myślimy, że nasi artyści wciąż mają długa drogę przed sobą i wiele rzeczy do zrobienia. Obiecujemy starać się jak najlepiej potrafimy, by nasi artyści i fani doświadczyli radosnego czasu. Prosimy byście patrzyli przychylnym okiem na naszych artystów i wytwórnię.

Jeszcze raz, jesteśmy wdzięczni wielu osobom, które pokazały wsparcie, miłość i zaufani naszym artystom. Życzymy wam szczęścia i zdrowia. – Wszyscy z Around US Entertainment.”


Wraz z informacją o nowej agencji BEAST, Cube Entertainment ujawniło swoje obawy o znak towarowy.

16 grudnia Cube Entertainment ujawniło: „Jeszcze nie przedyskutowaliśmy znaku towarowego BEAST z Around US Entertainment. Musimy to przedyskutować.

Nowa wytwórnia BEAST, Ariund US także oznajmiła: „Nie podjęliśmy jeszcze decyzji co do znaku towarowego BEAST.  Jesteśmy obecnie w trakcie rozmów.” Na zapytanie o otworzenie nowej wytwórni przed rozwiązaniem sprawy znaku towarowego, odpowiedzieli: „Ta decyzja została podjęta po dyskusji z członkami i została dokładnie przemyślana”.

Członek BEAST, Yang Yoseob także napisał wiadomość na swoim prywatnym Instagramie: „Proszę wspierajcie pięciu członków na naszym nowym starcie. Potrzebujemy waszego wsparcia i miłości. Chciałbym przeprosić i podziękować B2UTY za czekanie. Krążyło wiele różnych i niepokojących informacji. Chciałbym także szczerze podziękować Hong Seung Sung i Cube Entertainment za stworzenie naszej piątki i sprawienie, że dzisiaj jesteśmy tutaj. Nie wiem co wydarzy się w przyszłości. Ale nie boję się. Będziemy [Around Us] pracować ciężko, by przynieś wam radość i szczęście.”


źr: (1) (2)

Reklamy

2 comments

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s