Prezes FNC Entertainment wspomina kontrowersje oraz ujawnia dalsze plany agencji

AOA,lee-se-young

Han Sung Ho, CEO FNC Entertainment jest również producentem swoich artystów. I w porównaniu do innych prezesów agencji rozrywkowych jest on stosunkowo młody, bo ma zaledwie 43 lata. W związku z tym potrafi dobrze porozumieć się ze swoimi artystami. Reporter Osen spotkał się z Han Sung Ho w celu omówienia ubiegłego roku oraz planów agencji na przyszłość.

W tym roku FNC padło ofiarą wielu skandali. AOA stało się jeszcze bardziej popularne niż wcześnie, ale niektóre wypowiedzi członkiń wzbudziły kontrowersje przez co znalazły się na pierwszych stronach gazet. Yunghwa również wzbudził kontrowersję [udziały w filmie]. Najświeższy jest jednak seksualny skandal Lee Se Young – i w tym przypadku oczy wielu zostały zwrócone w stronę agencji [molestowanie męskich idoli].

Jeśli chodzi o skandale to Han Sung Ho powiedział: „To było dla mnie trudne, ale równie trudne było to dla moich artystów. Dzięki temu dużo się nauczyliśmy. Wierzą, że pewnego dnia będą wdzięczni za te czasy. Te incydenty pozwolą im bardziej dojrzeć. To była też dobra okazja by pomiędzy artystami i pracownikami zacieśniła się więź, co sprawiło, że jesteśmy silniejsi. Jeśli zamknęli byśmy ich za szkłem, to nadal byli by słabsi. Myślę, że skandale były dobrym doświadczeniem, by FNC mogło istnieć kolejne 10 lat”.

Wypowiedział się również na temat seksualnego skandalu: „Lee Se Young wpadła w kłopoty zaraz po tym jak dołączyła do FNC. Powiedziała, że jest jej przykro i szczerze płakała. Bardzo się tym przejęła i przyznała się do winy. Myślę, że to będzie szansa dla niej, aby ponownie oceniła siebie i nabrała pokory. Nie należała wcześniej do agencji, dlatego to wszystko jest dla niej trudne, gdy została sam. Nie chcę by mnie przepraszała, uważam, że to dobra lekcja dla niej. Powinna zrobić sobie przerwę, stać się bardziej dojrzałą i zacząć od nowa”.

Zapytany o plany na przyszły rok, wyjaśnił: „Nie ma planów na nowych artystów w przyszłym roku. AOA wyda swój pierwszy pełny album i tym rozpocznie 2017. Mamy już listę artystów, którzy będą promować się w pierwszej połowie roku. Będziemy również aktywni w produkcji dram”.

Na zakończenie Han Sung Ho, dodał: „Chcemy stać się firmą rozrywkową, która sprawia, że ludzie śmieją się i znajdują pocieszenia. Przez ostanie 10 lat chciałem być numerem jeden, ale teraz zmieniłem swój cel. Chcę zbudować firmę, gdzie pracownicy i artyści pracują razem”. 

Źródło: allkpop.com

Reklamy

6 comments

 1. Wkradła się literówka, która całkowicie zmienia kontekst zdania: „Yunghwa również wzbudził kontrowersję [udziały w filmie]”, Powinno być „firmie”, Jonghyun również miał problemy z tym związane i nawet musiał płacić jakąś grzywnę.

  FNC rzeczywiście miało kiepski rok, chociaż zapowiadało się tak świetnie po sukcesach AOA. Niech się skupią na rozwoju swoich nowych zespołów N.Flying i SF9 oraz ewentualnym wypuszczeniem jakiegoś młodszego girlsbandu. A FT Island powinni dostać wolną rękę, sami najlepiej przygotują swój comeback i się wypromują.

  Polubienie

  • FTisland ma akurat bardzo wolną rękę. FNC dało im takie warunki, aby nie odchodzili po skończeniu konatku, że żyć nie umierać. Czasem podejżewam, że sami dla siebie są stylistami XD

   Polubienie

 2. Ja wiem, że głównie AOA utrzymuje FNC..
  Ale mogliby bardziej zadbać o zespoły, które są w nazwie FNC ( FT. Island : N.Flying ; CN BLUE)
  Zwłaszcza N.Flying, o których jest cisza -,-

  Polubienie

  • Dokładnie n.flying mieli fajny debiut a potem plum… wisnia w kompot.
   FNC powinno sZybciej dzialac a nie jakis zespół wyda album a potem 2 miesiace przestoju i kolejny zespół. Wiem ze nie maja takich możliwości do sm by promować 2 artystów na raz ale powinni wypuszczać ich jeden po drugim. I conajmniej 2 comebacki do roku!

   Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s