Solowy debiut Kim Chung Ha (I.O.I) potwierdzony

I.O.I′s Kim Chung Ha Confirmed to Debut as Solo Artist

Członkini grupy I.O.I, Kim Chung Ha potwierdza kontynuowanie promocji jako solowa artystka.

21 grudnia agencja Kim Chung Ha, M&H Entertainment ujawniła: „Gdy promocja I.O.I zakończy się w styczniu, Kim Chung Ha planuje przygotować się do solowej aktywności w pierwszej połowie roku”.

Kim Chung Ha po raz pierwszy przyciągnęła uwagę pokazując wiele swoich talentów w programie Mnet, „Produce 101”. Ewentualnie została wybrana pierwszą z 11 wygranych i promowała się poprzez grupę I.O.I przez kilka ostatnich miesięcy.

Reprezentant oznajmił: „Szczegóły jej solowej aktywności nie zostały jeszcze ujawnione. Obecnie szukamy nowych utworów. Zadebiutuje solo, gdy będzie lepiej przygotowana.”

Tymczasem I.O.I zakończy swoją promocję koncertem „Time Slip – I.O.I”, który będzie miał miejsce przez trzy dni, między 20-22 stycznia.


źr: (1)

Reklamy

3 comments

  1. Solistka w kpopie zostac wcale nie jest tak latwo. W końcu niekazda ma wokal jak Ailee, seksapil jak Hyunah czy pozycje liderki jak Taeyeon.
    Jej agencja bedzie musiala włożyc w nia wiele wysilku by wypromować ja i uczynic z niej kogos na poziomie a nie kolejna nic nie znaczaca solistke.
    Jezeli mam byc szczera to dla mnie ona nie ma tego czegos co ja wyróżni na tle pozostalych.

    Polubienie

  2. Niby to dobrze, że mają wobec niej plany, nie powinna pójść w zapomnienie,. Chungha ma ogromny potencjał i jest wspaniałą osobą, ale jako członek zespołu, w interakcjach z innymi dziewczynami, czy jako center w układzie tanecznym. Solowa kariera jest niezwykle trudna, bez wyrazistego konceptu, który chwyci publiczność może przejść niezauważona. Bardzo bym tego nie chciała, ponieważ ogromnie ją lubię.

    Polubione przez 1 osoba

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s