BIG HIT informuje: „Suga częściowo nie będzie uczestniczyć w emisjach i występach końcoworocznych”

Znalezione obrazy dla zapytania suga

‚Witamy, tutaj Big Hit Entertainment.
Informujemy, że członek BTS Suga częściowo nie będzie uczestniczyć w emisjach i występach końcoworocznych.

Dnia 20 (grudnia) w trakcie odpoczynku w dormie, potknął się i upadł, powodując tym samym uszkodzenie ucha. Został natychmiast przewieziony do chirurga plastycznego i otrzymał zalecenia, że musi unikać wszelkich działań, które mogłyby być ciężkie dla rannego obszaru. Dnia 21 (grudnia)otrzymał drugą opinię lekarską: chociaż nie ma nieprawidłowości na innych (miejscach) niż obszar ranny, zaleceniem lekarza było, aby Suga nie uczestniczył w treningach i koncertach przez około 1 tydzień, żeby rany dobrze się zagoiły. Zgodnie z tym zaleceniem, Suga będzie odpoczywał przez ten okres czasu, skupiając się na utrzymaniu swojego stanu i gojenia.

Chcieliśmy poinformować Was, że Suga przedstawi się jedynie bez występu na „Nonsan Youth Year-End Concert” i „Geumsan Residents One-Heart Festival”, który były zaplanowane na dzisiaj, i że pozostali 6 członków z wyłączeniem Sugi, będą występować na ceremoniach końcoworocznych.

Przepraszamy tych, którzy martwią się, a oczekiwali końcoworocznych występów BTS i dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić, że członkowie BTS zakończą ten rok i powitają 2017 w dobrym zdrowiu.

Dziękujemy
– Big Hit Entertainment -„

ENG Trans: @papercrowns
PL Trans: Akira@BangtanPoland

Advertisements

21 comments on “BIG HIT informuje: „Suga częściowo nie będzie uczestniczyć w emisjach i występach końcoworocznych”

 1. Co tam ich występ, zdrowie najważniejsze, boże tak mi szkoda mojego biasa 😦 będe 3mać za niego kciuki żeby szybko wyzdrowiał,jak to przeczytałam myślałam że się porycze… Ajć Dziadzio Suga nastepnym razem musisz uważać na siebie ❤ dobrze, że bd mógł sobie trochę odpocząć, mam nadzieję że to nic poważnego, na fb czytałam, że nie słyszał na jedno ucho 😦 nawet podczas odpoczynku coś może się wydarzyć. Chyba będe się modlić żeby wyzdrowiał 🙂

  Lubię

 2. Dobrze, że dbają o swoich artystów i stosują się do zaleceń lekarza. W końcu wszystkie takie imprezy i występy to też wielka dawka hałasu, więc posyłanie go tam z jakimiś problemami z uchem to byłaby czysta głupota. Lubię to, że BigHit traktuje tak swoich podopiecznych. Patrząc też z innej, pozytywnej strony, to nasz śpioszek będzie mógł się w tym czasie porządnie wyspać i wrócić do nas ze zdwojoną siłą. >.<

  Lubię

 3. A mowia że najwięcej wypadków zdarza sie w domu. Co on sobie zrobił z tym uchem? I niby jak. Gdyby potknął sie i złamał reke albo skręcił kostke u nogi to bym sie nie zdziwiła. Ale potknąc sie i uszkodzić ucho… chyba ze to nie bylo w trakcie odpoczynku a jakiejś imprezy pijackiej.

  Lubię

 4. ludzie o co się tak spinacie? 😄 chłopak ma na uchu tylko plaster. zwykły wypadek ( nie dziwie się. w tym bałaganie o niego nie trudno) nie umrze na to….

  Lubię

 5. 😄 Sorry,ale to ,,potknął się i upadł” brzmi jakby był kompletną sierotą. Ale nikt z nas nie jest wyjątkowy,każdemu się zdarza. Niech wraca do zdrowia!

  Lubię

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s