CLC powróci w styczniu z nowym konceptem

CLC

Girlsband Cube Entertainment, CLC powróci w styczniu, co będzie ich pierwszym comebackiem od siedmiu miesięcy, od wydania ich ostatniego mini albumu „NU.CLEAR.”

Tym razem dziewczyny dążą do reorganizacji swojego imagu i pokazania fanom nowej wersji siebie. Z dodaniem Kwon Eunbin i Elkie, CLC powróci z jeszcze bardziej zmodernizowanym konceptem. Jako wielonarodowa grupa CLC dodatkowo planuje osiągnięcie sukcesu zagranicą.

Ze zmianami, które miały miejsce w Cube Entertainment, rola CLC, BTOB i PENTAGONU jest jeszcze ważniejsza. Po trzech latach od debiutu, CLC planuje dać z siebie wszystko w nadchodzącej promocji albumu.

Jaki koncept chcielibyście zobaczyć od CLC?


źr: (1)

Reklamy

4 comments

  1. To Cube o nich jednak pamięta?! Cube pali się tyłek i to bardzo, nie wiem co chcą zrobić aby postawić się na nogi. Bo w sumie wszystkie te trzy zespoły mają potencjał, ale CLC jest już zapomniane…

    Polubienie

  2. Błąd w treści – od debiutu nie minęły nawet 2 pełne lata (od marca 2015). Ten zespół zmienia koncept z każdym comebackiem. Biedne, bez dobrej piosenki i promocji nie mają szans :/

    Polubienie

  3. Cóż…. moim zdaniem kluczem do ich sukcesu to po prostu zmiana wytwórni. Nie wiem, czy całe zespoły mogą po debiucie zmienić wytwórnię (jak to jest w przypadku tych, którzy opuścili jakąś grupę…..), ale jeśli tak – to dziewczyny powinny to przemyśleć. Istnieje malutkie prawdopodobieństwo, że pod skrzydłami CUBE Ent. uda im się osiągnąć sukces z powodu miernej promocji czy też tych niedojrzałych konceptów, jakie ta grupa musi ciągle przybierać.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s