„The Show” odpowiada na kontrowersje wokół prowadzących program, Jeon Somi i Wooshina

I.O.I Jeon Somi UP10TION Wooshin

„The Show” postanowiło wyjaśnić kontrowersję, które narosły wokół Jeon Somi z I.O.I oraz Wooshina z UP10TION.

24 grudnia na Twitterze „The Show” stacji SBS zostało opublikowane wideo z podpisem: „Świąteczna wiadomość od prowadzących SoShin (Somi, Wooshin) właśnie dotarła.”

Kontrowersje rozpoczęły się w momencie, gdy zauważono, że Wooshin położył swoją rękę w okolicy klatki piersiowej Jeon Somi.

Kiedy kontrowersje się rozprzestrzeniły „The Show” wydało oświadczenie na Twitterze: „Pracownicy ‚The Show’ byli na miejscu, gdzie dwójka MC nagrywała wideo, by monitorować nagranie. Scena została nagrana, a dwójka prowadzących stała w odpowiednim dystansie od siebie. Mamy nadzieje, że nie będzie więcej nieporozumień w tej sprawie.”

YMC Entertainment wydało to samo oświadczenie i powiedziało: „Jeon Somi jest zaskoczona tymi komentarzami i spekulacjami. Nie ma prawdy w tych kontrowersjach.”

TOP MEDIA wypowiedziało się na temat zachowania Wooshina  i oznajmiło, że zarówno Wooshin i  Somi sprawdzili wideo zanim pozwolili je opublikować i rozwinęło: „Rzekomy fizyczny kontakt nie miał miejsca”. Dodali także: „Wooshin obiecał być bardziej ostrożny w przyszłości, by uniknąć podobnych nieporozumień jako publiczna osoba.”

„The Show” usunęło wiadomość wideo z Twittera.

Obejrzyjcie kontrowersyjne wideo poniżej i powiedźcie, co myślicie o tych oskarżeniach.


źr: (1)

Reklamy

6 comments

  1. Jeny, Ci ludzie przesadzają. Niedługo będą robić afery jak tylko idole na siebie spojrzą, przysięgam. Nic się nie stało przecież. I do tego Wooshin ma być ostrożniejszy? Czyli co? Mamy załatwić Somi zakaz zbliżania się na 2 metry? To już się zaczyna robić niezdrowe. ;/

    Polubienie

  2. To dobrze, że ludzie tak burzliwie reagują na wieści o molestowaniu, ale… on tylko gestykulował, nawet gdyby jej dotknął to nie sądzę, żeby było to celowe działanie…

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s