Jeon Soyeon z „Produce 101” oficjalnie przygotowuje się do debiutu

Jeon Soyeon

Jeon Soyeon, która wystąpiła w „Produce 101” oraz „Unpretty Rapstar 3”, podpisała kontrakt na wyłączność z Cube Entertainment.

29 grudnia źródło z Cube Entertainment ujawniło: „Niedawno podpisaliśmy kontrakt na wyłączność z Jeon Soyeon. Nie decydowaliśmy jeszcze o konkretnych szczegółach, co do jej debiutu.”

Jeon Soyeon pojawiła się w programie surwiwalowym Mnet jako trainee Cube Entertainment. Z nowo podpisanym kontraktem Jeon Soyeon  oficjalnie rozpocznie przygotowania do debiutu.

Zadebiutuje jako solowa artystka, czy w grupie? Tego jeszcze nie wiadomo!


źr: (1)

Advertisements

4 comments

  1. Oczekuję jej debiutu, jest świetna i na scenie przykuwa uwagę. Uwielbiam występ z „Don’t matter” z Produce 101. Chciałabym żeby zadebiutowała w grupie, bo te mają większą siłę przebicia i mogą zrzeszać różnorodne osobowości i talenty, które nawzajem się równoważą i uzupełniają.

    Lubię to

  2. Hmm.. Polubiłam ją, ale boje się co Cube z nią zrobią. Boje się że solo nie zyska dużo uwagi, a też nie wydaje mi się by Cube szybko zadebiutowało nowy girlsband zważywszy na to że CLC debiutowały w tamtym roku, a i teraz wypuścili PENTAGON. Mam tylko nadzieję że nie wrzucą jej do CLC jak ktoś wyżej zasugerował ;x Chociaż te trainee Cube które wystąpiły z Crazy 4Minute były świetne, więc z jednej strony fajnie byłoby zobaczyć taki girlsband, ale z drugiej chyba byłabym trochę zła na nich że tak łatwo zastąpili sobie 4Minute, bo podejrzewam że kolejnego słodkiego konceptu nie zrobiliby ze względu na CLC które takim konceptem idą.

    Lubię to

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s