Dlaczego Defconn myśli, że Big Bang są najlepsi ?

Big-Bang,defconn

Defconn wybrał Big Bang jako najlepszych idoli.

Defconn powiedział o grupie YG Entertaiment: „Big Bang są bardzo dobrze wychowani i kłaniają się na powitanie. Dlatego kiedy inni hoobaes kłaniają mi się, nie jestem zadowolony. G- Dragon robi łuk 90 stopni. Lee Sung Min dodał: „To jest oczywiste, że są tacy uprzejmi. Trzeba ładnie się kłaniać by nie zostać zniszczonym. Tak już jest”.

 

Źródło: allkpop.com

Reklamy

4 comments

 1. Nie hejtuje tylko trochę mnie to rozśmieszyło xD są najlepsi że się kłaniają ;p nie to że coś ale akurat czy to boysband czy girlsband to każdy tam się kłania taka ich kultura. Jest dużo zespołów w których jest wielu kulturalnych osób. Dla mnie osobiście najlepszą osoba pod tym względem jest Lay z Exo xD nie mówie tego jako fanka, po prostu pamiętam jak w jednym programie było pokazane że Lay się ZAWSZE kłania nawet jak już druga osoba „odpowie” w ten sam sposób to ten dalej potrafii jeszcze raz się do niej ukłonić xD albo jak widzi z daleka że jest nagrywany to potrafii się ukłonić nieważne jak daleko jest od tej osoby xD

  Polubienie

  • Myślę, że chodziło mu o to, że siedząc tyle w zawodzie, osiągnąć taki sukces (grupowy oraz solo) oraz to, że praktycznie reprezentują kpop potrafią uszanować każdego artystę oraz zwykłego człowieka. Można zauważyć, że jak się witają, to zawsze kłaniają się po kilka razy.

   Polubienie

 2. Też mnie troszkę to rozśmieszyło, szczególnie zdanie „Dlatego kiedy inni hoobaes kłaniają mi się, nie jestem zadowolony.” Czyli inni mają się mu nie kłaniać bo GD robi łuk 90stopni? XDD Tak tylko wspomnę że m.in Suho też zawsze kłania się w 90 stopniach, a Lay kłania się dosłownie każdemu, nawet kamerzyście.

  A tak z innej strony.. post jest źle przetłumaczony i to do tego stopnia iż ma całkowicie inny wydźwięk. Według artykułu allkpop z którego tłumaczyliście ten tekst Deffcon wybrał BIGBANG nie jako najlepszą grupę, a jako najlepszą grupę jeśli chodzi o kłanianie się/pozdrowienia.
  Sam tytuł mówi „What does Defconn think Big Bang are the best at?” Trudno jest przetłumaczyć dosłownie ten tytuł na polski, ale na pewno nie tłumaczy się tego na „Dlaczego Deffcon myśli że BIGBANG są najlepsi”. Bardziej pasuje „W czym BIGBANG są najlepsi według Deffcona?”. Tak chciałam o tym wspomnieć, bo to jednak daje różnicę w odbieraniu informacji.

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s