Fani oburzeni podobieństwem stroi Oh My Girl’s, a Jennie z Black Pink

oh-my-girl,black-pink,jennie

Fani oskarżają stylistkę Oh My Girl’s za kopiowanie stroju Jennie z Black Pink.

Jennie włożyła następujący strój na gali rozdania nagród  „MelOn Music Awards” w listopadzie.

Więc gdy Oh My Girl’s pojawiły się na „2016 KBS Gayo Festival” wielu fanów obu grup, zauważyło uderzające podobieństwo pomiędzy strojami.

Jeden z fanów wyraził swoje rozczarowanie stylistką Oh My Girl’s mówiąc: „To nie jest podobne, to praktycznie takie same. Kim Jungyoung (stylistka) ubrała w to nasze dziewczyny i pochwaliła się zdjęciami na Instagramie. Dlaczego WM Entertainment jej nie zwolniło? Gdybym był prezesem WM od razu bym ją zwolnił i na jej miejsce mógł bym zatrudnić niektórych fanów jako stylistów. Jeśli to czytasz Jungyoung proszę rzuć prace.”

Jeden z fanów przesłał zrzut ekranu z Insta stylistki.

Inni z fanów zauważyli również, że wstążki członkiń Oh My Girl są kopiami z kolekcji „Gucci”, którą nosiła Jennie.

Inny fan napisał: „Przynajmniej Black Pink nosi prawdziwe „Gucci”.. żal mi Oh My Girl”

Jedna osoba wspomniała również, że to była stylistka Jessici, gdy była ona jeszcze częścią Girls Generation. Mówiono, że Jessica nie dzieliła sie stylistką z innymi członkiniami i była ona koordynatorką strojów osobistych Krystal i Jessici.

Co myślicie o kontrowersji ze strojami i skargami fanów na stylistkę ?

 

Źródło: allkpop.com

 

Reklamy

8 comments

 1. Wydaje mi się, że to właśnie wytwórnie i artyści powinni być bardziej oburzeni, niż sami fani. Według mnie trochę dramatyzują, bo nie ma o co się spinać, to tylko ubrania. Przypadek czy nie, nie ma się co rozwodzić, a wszystko powinno się wyjaśnić pomiędzy wytwórniami i tak dalej.

  Polubienie

 2. Nie żeby coś, ale spójrzmy na to obiektywnie i statystycznie. W Korei jest od groma zespołów (zarówno gbandów, bbandów i kapeli), w roku organizowanych jest wiele gali, na których gwiazdy się pokazują, więc siłą rzeczy jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że pewne stroje się będą powtarzać, bo nawet wyobraźnia ma swoje granice i nie sposób co rusz wymyślać innych kombinacji, mając do dyspozycji te same (przecież mogą się zaopatrywać w tych samych sklepach, jak również sklepy mają to do siebie, że sprzedawane ubrania różnią się między sobą małymi szczegółami, które odróżniają konkretne marki) ubrania. No ludzie, trochę luzu i zrozumienia. Styliści to też są ludzie, kiedyś się wypalą, ale póki co się starają. Lepiej, żeby wyglądały podobnie, niż wyskoczyły na czerwony dywan w strojach rodem z ulicy czy coś…

  Polubienie

 3. Są rzeczywiście podobne ale co z tego? Jennie wygląda w tym stroju zgodnie z konceptem Black Pink twardo, jakoś tak „nieubłaganie”, a dziewczyny z OMG uroczo, niewinnie, a nawet lalkowo. Odbiór jest różny. I o to chodzi.

  Polubienie

 4. Niektórzy internauci mnie przerażają, serio. Czepiać się o ubrania to już lekka przesada, to tak jak ja idąc ulicą rzuciła bym się na jakąś dziewczynę bo ma takie same buty czy bluzkę. Ale w sumie po niektórych akcjach mnie już nic nie zdziwi. Tak jak napisała osoba wcześniej, mimo że stroje są podobne to jednak widać różnicę w konceptach, ale ludzi się nie ogarnie do końca

  Polubienie

 5. Mają trochę racji to jest jej praca ona ma płacone za wymyślanie stylizacji a nie kopiowanie , jakby powiedzmy choreograf nawet w połowie skopiował choreografię do jakiegoś numeru ( jak w przypadku tej stylizacji) to wtedy byłaby afera. Powiedzmy szczerze ,że ubrania to jedna z części składowych występów i ogólnie one bardzo często nadają charakteru danemu artyście . Bardzo to nie profesjonalne ale też nie pokusiłabym się o zwolnienie jej tylko na pewno upomniała aby to się nie powtórzyło. Jeśli ktoś ma płacone za robienie czegoś powinien pierw zrobić rozeznanie …na pewno widziała ,że Jennie wystąpiła w tej stylizacji bo osoba która zajmuje się tą branżą na pewno oglądała galę a czas między jedną imprezą a drugą nie był wcale duży dlatego tak wiele osób to zauważyło.

  Polubienie

 6. Mnie oburzył ten komentarz o tym że przynajmniej BP nosi praowdziwe Gucci, to że wytwórnia dziewczyn jest biedniejsza i może nie stać jej na markowe ubrania nie oznacza że mogą być za to krytykowane. Żal mi ludzi, którzy to pisali.

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s