Rachel (APRIL) jest eteryczną baleriną w tanecznym teaserze „April Story”

april rachel

Tydzień po wydaniu zdjęcia okładki albumu APRIL „Prelude” oraz jego tracklisty, kolejny teaser został ujawniony, tym razem skupiony na nowej członkini, Rachel.

Teaser został wydany 28 grudnia o północy czasu koreańskiego i pokazuje on Rachel występującą z głównym punktem tańca do comebackowego utworu „April Story” (dosłowne tłumaczenie:  Story of the Land of Spring). To bardzo wizualne wideo, pokazujące Rachel w białej sukience tańczącą w plamie światła.

Dodatkowo do wideo nie jest dołączona muzyka, więc cała uwaga skupia się na tańcu, który przypomina ruchy baletowe. Jest to dobre odniesienie do umiejętności baletowych Rachel – ta szesnastolatka ćwiczyła balet przez 7 lat i zdobyła nagrody na różnych zawodach.

DSP Media powiedziało: „Wyciszona wersja tańca Rachel jest częścią choreografii w teledysku, gdzie także pojawi się wyciszony fragment. Próbujemy tego po raz pierwszy. Taniec [w teaserze] jest także zapowiedzią głównego punktu tańca do ‚April Story’.”

„Prelude” to trzeci mini album grupy, zostanie wydany 4 stycznia. Fani mogą spodziewać się nowego imagu APRIL, które zrobił krok od niewinnych nastolatek do dojrzałych, eleganckich młodych kobiet. Grupa wystąpiła po raz pierwszy z nowymi utworami na showcase 29 grudnia.

Obejrzyjcie teaser poniżej!


źr: (1)

Advertisements

2 comments on “Rachel (APRIL) jest eteryczną baleriną w tanecznym teaserze „April Story”

  1. Ciekawa jestem czy faktycznie zmieniaw image. Balet mi sie bardzo podoba i jeżeli piosenka będZie utrzymania w takim klimacie to kto wie… moze mi sie spodoba?

    Lubię

  2. Jeśli utracą swój bajkowy urok to czy będzie to nadal April… Mam nadzieję, że magia przetrwa i nie zamienią się w kolejny nudny pseudokobiecy zespół

    Lubię

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s