Sulli znów szokuje !

Sulli

Sulli po raz kolejny niepokoi na Instagramie.

Dnia 31 grudnia, była członkini F(x) dodała zdjęcie z interesującym makijażem twarzy. I o ile samo zdjęcie nie wygląda szkodliwie, to reszta zdjęć wydaje się być niepokojąca. Mówią, że może to być po prostu nie szkodliwa zabawa, a niektórzy sądzą, że to wołanie o pomoc.

Internauci pisali:„Wygląda na chorą psychicznie”, „Czy ona nie ma rodziny? Powinni ją trzymać blisko, albo zapewnić jakieś leczenie”, „Ona musi się opanować”. Pojawiło się wiele innych negatywnych opinii na ten temat.

Co sądzicie o zdjęciach Sulli?

 

Źródło: allkpop.com

Reklamy

10 comments

 1. XDDDDDDDDDDDDDDD
  Hejty na Sulli zawsze takie śmieszne…
  Bo nikt inny nie wygłupia się makijażem. Widać, że jest z kimś (sama zdj sobie nie robiła), zapewne z przyjaciółką/chłopem, kto ją tam wie. Albo sama się malowała, albo ktoś ją malował dla śmiechawy. Jeszcze ma na ręce testery różnych kosmetyków (aka ja gdy wychodzę z rossmanna). Pidżama party! Może i z alkoholem 😉
  Ale gdzie tam, „chora psychicznie” i „nie ma rodziny”.

  Polubienie

 2. Idąc tym jakże solidnie logicznym tropem to jestem niebezpiecznym zwyrodnialcem mordercą i psychopatą skoro Sulli jest ‚chora mentalnie’ i ‚bez rodziny’ wg tych zdjęć -_- Fani wyrobili sobie opinię na temat Sulli i teraz wielkie oburzenie, rozpacz, lament i ostracyzm że okazuje się że wcale nie jest taka jak sobie wymarzyli? To chore traktują idoli na poziomie postaci z anime.

  Polubienie

 3. To jest teraz jej jedyna opcja do przypominania o sobie bo wybaczcie jeśli się mylę ale ona chyba nić innego zawodowo nie robi chwilowo, co jakiś czas wrzuci „kontrowersujące” zdjęcie które wygląda jak kadr z filmu dla dorosłych żeby ludzie nie zapomnieli ,że ktoś taki istnieje. Słabe i niesmaczne. Choć komentarze o chorobie psychicznej są przesadą o tym przecież zdjęcie z głupim makijażem nie może świadczyć.

  Polubienie

 4. Wiadomo, że komentarze knetz są mocno przesadzone, ale z drugiej strony nie pierwszy raz Sulli celowo wzbudza kontrowersje, bo na pewno jest doskonale świadoma jak ludzie to odbierają. Jak Melania wyżej napisała, to jedyny chwyt marketingowy Sulli żeby o sobie przypomnieć, odkąd nie jest aktywna zawodowo. Również zgadzam się, że to niesmaczne i słabe zagrywki z jej strony.

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s