Ostatnie zdjęcia Sulli ponownie wzbudziły kontrowersje

Sulli,Hara

Sulli po raz kolejny zaskakuje.

Z okazji urodzin Hary, Sulli spędziła u niej noc. Była członkini f(x) opublikowała dość wyzywające zdjęcia z tej nocy na swojego instagrama.

Koreańscy internauci znów zaczęli ją hejtować.

Na początku Sulli dodała tylko dwa zdjęcia, fani dobrze to odebrali, zaczęli pisać komentarze typu „Ale one są ładne”.

https://www.instagram.com/p/BOxhBA1hyPp/embed/captioned/?cr=1&v=7https://www.instagram.com/p/BOxgr67hnnD/embed/captioned/?cr=1&v=7

Ale wtedy Sulli dodała jeszcze kilka zdjęć. Jest na nich skąpo ubrana i do tego te wyzywające pozycje.. Fani od razu zareagowali, „Ona jest przerażająca”, „Czy ona ma problemy psychiczne?”, „Dlaczego ona to wrobi?”, „Czy jest pod wpływem narkotyków?”, „Czemu ona jest taka dziwna?”, itp.

https://www.instagram.com/p/BOxkFcTBrU3/embed/?cr=1&v=7https://www.instagram.com/p/BOxkGsABJYF/embed/?cr=1&v=7https://www.instagram.com/p/BOxkO-yhagq/embed/?cr=1&v=7https://www.instagram.com/p/BOxlAmihL_u/embed/?cr=1&v=7

A Wy co o tym sądzicie?

źródło: allkpop

Reklamy

11 comments

 1. Szczerze to nie widzę nic bardzo dziwnego w jej instagramie, widziałam już bardziej wyzywające zdjęcia. Nie będę tu już mówić o tym, że dziewczyna może ubierać się w co chce, bo kto jej to zabroni? Pewnie większość z ludzi komentujących jej zdjęcia uważa się za feministkę/feministę, ale nie mają bladego pojęcia, co to znaczy. Ale gdyby to ich „oppa” dodał zdjęcie bez koszulki, to wszystko byłoby wręcz idealnie.

  Polubione przez 1 osoba

  • Dokładnie. Ostatnio na tumblrze widziałam porównanie nagich zdjęć Justina Biebera i jakiejś dziewczyny w staniku. Pod jego zdjęciem w komentarzach były same serduszka i podpisy ”I love you”, a pod zdjęciem dziewczyny obraźliwe komentarze, żeby nie cytować.

   Polubienie

  • Oj tak ;), podwójna moralność. Zdjęcia be, a seksowne ruchu taneczne u młodych boysbandów budzą zachwyt. Te skrytykowane zdjęcia nie są najładniejsze (i mogła je zostawić tylko dla bliskich), ale tez nie nie są takie wyzywające. Ubranie skąpe, ale zrywka co trzeba, a Sulii nie przyjmuje żadnych poz, które mogą tak oburzać.

   Polubienie

 2. Ta z cala pewnością razem z Hara zchlaly sie i zajarały trawa… na boga niektóre komentarze koreańskich fanek to dno…
  Suli jest dla nich obiektem do wyżycia sie. Co kolwiek wstawi zhejtuja ja…

  Polubienie

 3. Ja potrafię zrozumieć wszystko, naprawdę, ale błagam porównujecie ze sobą dwa zupełnie inne światy, otwartą Amerykę i bardzo konserwatywną Koreę. Przecież ten argument nie ma jakiegokolwiek sensu. Chciałabym abyście przestali ograniczać się tylko do dwóch typowych argumentów „a inne kraje to.. , a inne boysbandy to..”. Są kraje, w których takie zdjęcie zyskałoby pozytywny rozgłos, są też takie, w których uzyskałoby negatywny. Błagam nie porównujcie czegoś takiego. Świat, tradycje i zasady moralne w każdym kraju są inne, a to, że ktoś może mieć podwójną moralność to już niestety normalne zjawisko, bo my też ją czasem posiadamy. Nie wymagajcie pod takim zdjęciem samych superlatywów o Sulli i zachwytów, bo zdjęcie z pewnością jest kontrowersyjne, a to czy Wam się podoba czy nie to już Wasza osobista kwestia. Stwierdzam tylko fakt, że żaden z Was nie powinien się dziwić na hejty skierowane do Sulli, bo są one na pewno oparte o jakiś fundament. Nie każdemu takie zdjęcia przypadają do gustu i mają pełne prawo wypowiedzieć się na ten temat, gdyż iż jest to portal społeczny, a nie prywatny i sama Sulli na pewno zdaje sobie z tego sprawę.

  Polubienie

  • To, że zdjęcia się mogą nie podobać nie dziwi lub, ze ktoś uważa je za wyzywające, ale czemu nie krytykować podwójnej moralności lub hipokryzji? Powinno się to ganić w każdym kraju (robić taktowanie, ale robić,a nie ignorować). Czemu się doczepili do Sulli, a chłopcy są cool?Jak oppa pokaże goła klatę to fajnie. Gdzie krytyka fragmentu tańca Seventeen? Co to ma być, ze chwytanie za krocze w wypychaniem go jest w porządku?

   Polubienie

   • Zważmy, ze hipokryzja i podwójna moralność to w naszym obecnym świecie zjawisko normalne, a walka z nią jest jak walka z wiatrakami. Tego się nie da zwalczyć, dlatego trzeba zaakceptować, ze dzisiejszy świat pełen jest niesprawiedliwości, hipokryzji, egoizmu i w szczególności wspomnianej podwójnej moralności. Kiedyś sama komentowałam takie zachowanie i podejmowałam z tym walkę, ale z biegiem czasu zdałam sobie sprawę, ze jest to totalnie bezowocne, bo i tak, tak będzie. Moja wypowiedź nie miała na celu skrytykowanie postępowania Sulli i aprobatę zachowania niektórych fanek na widok ich idolów, ale teraz temat tyczy się Sulli, jeśli będzie takowy na temat sprawy z boysbandami tam wypowiem się na ten temat, bo sama uważam jak Ty. Gdybym skrytykowała Sulli, na pewno tez skrytykowalabym niesmaczne zachowanie niektórych idoli, bo ani to ani to, nie jest powodem do chwalenia się na portalach społecznościowych typu Instagram oraz w programach telewizyjnych bądź na wizji.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s