Kim Sejeong mówi o różnicy między byciem członkinią I.O.I, a gugudan

kim sejeong

3 stycznia, Kim Sejeong z I.O.I i gugudan pojawiła się w programie KBS, „1 vs. 100”.

To show nie było pierwszym, w którym Kim Sejong stanęła przeciwko setce ludzi, jako że w zeszłym roku była częścią „Produce 101”, gdzie osiągnęła duży sukces i w efekcie została członkinią I.O.I. „W I.O.I jestem częścią unni line („starsze siostry”)”, podzieliła się. „Młodsze dziewczyny zachowują się słodko w moim towarzystwie i opiekuje się nimi. W gugudan jestem częścią dongsaeng (młodsze rodzeństwo) line, i moje unnis opiekują się mną.”

Nazwa gugudan, pierwszego girlsbandu Jellyfish Entertainment, przyciągnęła sporo uwagi, gdy została ujawniona. „Jednego dnia CEO powiedział nam, że debiutujemy i kupił nam posiłek”, powiedziała. „Byłyśmy tak podekscytowane, że aż się trzęsłyśmy. Powiedział, że nie jest pewien co stanie się z nazwą grupy, ale gdy powiedział ją komuś, ta osoba wciąż pamiętała ją tydzień później. Powiedział nam, że był raczej przekonany do nazwy „gugudan”. 

Kim Sejeong dodała: „To ważne by zrobić niezapomniane wrażenie, ale pamiętam jak zastanawiałam się, czy to okej. Znaczenie gugudan jest bardzo dobre. To połączenie dziewięciu różnych uroków i dziewięciu różnych dziewcząt. Ale mam wrażenie, że wciąż nie do końca wypełniamy to znaczenie. Będziemy ciężko pracować w przyszłości.”


źr: (1)

Reklamy

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s