Pledis Girlz wykonują „Catch Me If You Can” Girls Generation w ramach drugiej części debiutanckiego projektu

pledis girlz

Girlsband trainee Pledis Entertainment, Pledis Girlz podjął wyzwanie wykonania kolejnego popularnego, tanecznego utworu w ramach debiutanckiego projektu!

4 stycznia o 22:00 KST Pledis Girlz podzieliło się nowym coverem, tym razem „Catch Me If You Can” Girls Generation. To druga część debiutanckiego projektu grupy – tydzień temu wydały cover „Adore U” Seventeen.

Wideo rozpoczyna się od Siyeon (która nie pojawia się w coverze z powodu uszkodzonej kostki) i Minkyung, które zabierają fanów za kulisy tworzenia coveru piosenki i tańca.

Później możemy zobaczyć cover „Catch Me If You Can”! Obejrzyjcie pełne wideo tutaj!

Pledis Girlz obecnie szykują się do specjalnej imprezy 6 stycznia, podczas której ogłoszą oficjalną nazwę grupy, jak i szczegóły dotyczące debiutu.

Co myślicie o coverze „Catch Me If You Can”?


źr: (1)

Reklamy

4 comments

  1. Nic do dziewczyn nie mam, ale moim skromnym zdaniem, PLEDIS chyba zapomniało o After School. Wiem, że ten post dotyczy Pledis Girlz, ale czuję się co raz bardziej sfrustrowana tym. Skoro wytwórnia poświęca tyle uwagi młodszym zespołom (Uwielbiam Seventeen), to i powinna znaleźć czas na AS lub chociaż Orange Caramel. Jeśli nie planuje ich powrotu w najbliższym czasie, to dziewczyny powinny zacząć szukać innej wytwórni.

    Polubienie

    • Chyba każda ze stron czeka już na zakończenie kontraktów i typowe dla tego zespołu „ukończenie szkoły” przez członkinie. O ile AS musiało się zmierzyć ze swoimi problemami i nie widzę nadziei na comeback, to nie rozumiem czemu porzucono Nu’est?

      Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s