JYP podejmuje kroki prawne przeciwko autorom złośliwych plotek skierowanych do TWICE

twice

JYP Entertainment postanowiło chronić swoją dziewczęcą grupę Rookie TWICE.

5 stycznia JYP oficjalnie ogłosiło zamiary podjęcia kroków prawnych przeciwko autorom złośliwych plotek na temat zespołu. Oficjalne ogłoszenie brzmi:

„Cześć, tu JYP Entertainment.

Ogłaszamy, że teraz będziemy podejmować silne działania wobec wszystkich wpisów i komentarzy na forach społecznościowych i platformach SNS, które będą zawierały seksualne treści, złośliwe plotki, fałszywe informację i wpisy zniesławiające TWICE lub innych członków.

Zostaliśmy poinformowani i monitorujemy złośliwe posty o TWICE oraz cięgle sprawdzamy powagę sytuacji.

Ostatnio doszliśmy do wniosku, że liczba i stopień złośliwych postów doszedł do punktu, w którym nie możemy juz tylko oglądać w ciszy. Oficjalnie informujemy, że ustanowiliśmy zdecydowany plan działania ochrony naszych artystów, co gwarantuje poprawę ich zdrowia fizycznego i psychicznego.

Ostatnie przypadki, które stwarzają szkodliwe zachowanie w internecie, będą skutkowały większą karą.

Jesteśmy obecnie w trakcie procesu u pełnomocnika by podjąć, kroki prawne w oparciu o ostatnie posty. Chcemy także powiadomić, że będziemy podejmować najsilniejsze kroki prawne na tego typu zachowania, które wydarzą się w przyszłości”.

Źródło: allkpop.com

Reklamy

7 comments

 1. I bardzo dobrze, że agencja zajęła się tą sprawą. Trzeba tępić chamstwo i internetowych trolli. Pewnie samo ogłoszenie w większości załatwi sprawę.

  Polubienie

 2. Teraz to im się dopiero zacznie WG prawdopodobnie powie im papa to będzie najazd (o jego słuszności przemilczę). Powinni się zastanowić trochę nad ograniczeniem Twice wszędzie,bo ich jest dużo za dużo,a one jakieś spektakularne nie są wydadzą pseudo hit i „monster rookie” popatrzmy na wytwórnie i program,w którym brały udział. Gdyby nie Produce 101 I.O.I nie byłby tak uwielbiane jak Twice po Sixteen. I teraz pytanie: Kochaliby tak Twice jakby wyszły z małej wytwórni bez programu? Wątpię

  Polubienie

 3. A może ktoś kto tu pisze na blogu ? JYP tu też paru by się znalazło szczególnie jedną osobą która nie w każdym swoim komentarzu musi wspomnieć jak ich nie lubi 😉 A tak na serio to bardzo dobrze bo niektórzy zbyt poważnie traktują „wolność słowa ” …

  Polubienie

 4. Zastanawiam się jak dużo nienawiści mają w sobie osoby, które minusują komentarze wyżej. Tak źle, bo ktoś obroni niewinne dziewczyny? Gdyby to był inni zespół klaskaliby wytwórni z całych sił, ale jak Twice, to mogą być obrzucane wyzwiskami z każdej strony, co?

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s