Lovelyz ujawni nową piosenkę na nadchodzącym solowym koncercie

lovelyz

To ekskluzywny prezent dla fanów, którzy pojawią się na pierwszym solowym koncercie Lovelyz!

„Lovelyz in Winter Wonderland” to seria koncertów, które będą mieć miejsce od 13 do 15 stycznia i na którym grupa wystąpi z zespołem muzycznym, jak i da przedsmak nowej piosenki. To miła niespodzianka dla fanów, jako że minęło dziewięć miesięcy od comebacku Lovelyz w kwietniu 2016 roku.

Inne rzeczy których mogą spodziewać się fani to występy z hitami “Hi~” “Ah-Choo” i “Destiny” oraz piosenkami, z którymi wcześniej nie występowały na scenie.

Ich wytwórnia, Woollim Entertainment wyraziła: „Dziękujemy wszystkim, którzy pojawią się na pierwszym solowym koncercie Lovelyz. Uczestnicy będą mogli zobaczyć na własne oczy, jaki ta ósemka dziewcząt uczyniła postęp w swojej muzyce poprze różne występy. Wystąpią na koncercie także z wcześniej nie ujawnioną piosenką. Proszę, oczekujcie tego.”

Cieszycie się na możliwość comebacku Lovelyz?


źr: (1)

Reklamy

One comment

  1. Ja bardzo się cieszę! To jeden z moich najukochańszych zespołów. Dziewczyny są naprawdę utalentowane, a ich piosenki są prześliczne. Mam nadzieję, że comeback będzie zarówno uroczy jak i elegancki. I liczę, że wystąpią z piosenką Baby Doll, która jest niesamowita. A i jeszcze cieszyłabym się na acapellę – Beat it to klasa sama w sobie!

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s