Netizens są wściekli na nieuprzejmego fana, który rzucił telefonem w Chorong z A Pink

Między 17-18 grudnia A Pink spotkało się z fanami na końcoworocznym koncercie w Korei, „Pink Party”.

Podczas koncertu A Pink przygotowały niespodziankę dla fanów – członkinie szły wzdłuż sceny i rozdawały prezenty fanom. Liderka Chorong zaczęła brać telefony fanów i robić sobie nimi selfie, ale niestety, jeden niegrzeczny fan rzucił telefonem na scenę. Jego rzut był raczej wysoki i telefon prawie uderzył Chorong w głowę

Na szczęście Chorong odsunęła się na czas, więc telefon wylądował delikatniej na jej brzuchu za nim upadł na scenę z głośnym dźwiękiem, co możecie usłyszeć na klipie powyżej. Mimo tego wszystkiego idolka i tak zrobiła sobie selfie tym telefonem i oddała go fanowi.

Netizens zaczęli traktować tego fana z pogardą, pisząc: „Bycie idolem jest naprawdę trudną pracą, nie możesz zdenerwować się na niegrzecznego fana i pokazać swojej frustracji…”, „Nawet jeśli chcesz selce Chorong aż tak bardzo, jak możesz rzucać swoim telefonem… nawet jak upuścisz swój telefon na stopę to boli jak cholera;;”, „Byłem na tym koncercie i naprawdę możesz usłyszeć hałas [upadającego telefonu]. Szczerze, Chorong  jest Buddą, kocham cię Chorong”, itd.

Wygląda na to, że fani są wściekli za Chorong!


źr: (1)

Reklamy

2 comments

  1. Jejku, faktycznie to niezbyt wyglądało. Dobrze, że nic poważniejszego się nie stało Chorong. Ten fan (?) rzucając w nią telefonem, chyba nie zdawał sobie do końca sprawy z tego, co może stać się później. Podziwiam liderkę za to, że nie okazała swojej złości. Nie wiem, czy ja bym tak potrafiła.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s