Wonder Girls opuszczą JYP Entertainment ?

Wonder-Girls

Podobno cztery członkinie Wonder Girls szukają nowych agencji.

Według raportów, umowy z JYP Entertainment będą zbliżały się ku końcowi właśnie w tym roku. JYP nie wspomniało nic o ewentualnym odnowieniu kontraktów. Dlatego bardzo możliwe jest, że Yenny, Sunmi, Yubin i Lim szukają nowej wytwórni.

Przedstawiciel innej wytwórni ujawnił: „To prawda, że spotkaliśmy się z jedną z członkiń Wonder Girls by porozmawiać. Jednak ich umowa z JYP nie skończyła się jeszcze, dlatego trudno nam jest cokolwiek zrobić w tej sprawie”.

Ktoś z bliższego otoczenia zespołu, powiedział: „Jest jeden członek, który poszukuje wytwórni, która będzie wspierać jego muzyczne talenty, podczas gdy inne członkinie chcą się rozwijać też w innych kierunkach jak na przykład bycie MC”.

W odniesieniu do kończących się kontraktów, JYP stwierdził: „Nie zostało jeszcze nic ustalone co do odnowienia kontraktów. Śmierć ojca Yubin spowodowała opóźnienia w dyskusjach. Nie wiemy czy szukają nowych agencji czy nie.

Czy to kolejny rozpad znanej grupy ?

 

Źródło: allkpop.com

Reklamy

10 comments

 1. W sumie to było do przewidzenia skoro JYP ma klapki na oczy na Twice. Cytat komentarza z zagranicznej stronki „Jeszcze może GOT7,2PM i tak zostanie JYPxTwice Ent. Dbajcie o swoich artystów,a nie wyciskajcie kasę na jeden zespół,który prócz dobrej synchronizacji nic nie wniesie”

  Polubienie

 2. Szkoda. Wspaniała era k-popu właśnie się kończy jeszcze tylko Girls Generation. Mam nadzieję że będą dalej na scenie nawet jak będą w innej wytwórni. Trzymam za nie kciuki !

  Polubienie

 3. To naprawdę bardzo smutne ze tak się dzieje 😦 kolejny naprawdę świetny girlsband możliwe że się rozpadnie. szkoda mi ze pewien etap k-pop się kończy ale niestety taka jest kolej rzeczy. myślę ze jeśli wytwórnia poświeciłaby trochę więcej uwagi innym swoim artystom niż twice to sytuacja mogłaby być trochę lepsza ale mogę się mylić. Ich ostatni singiel był naprawdę świetny 😦

  Polubienie

 4. Widziałam te wiadomości już wczoraj, bardzo mnie przygnębiły, to naprawdę koniec pewnej ery w kpopie. Generacja idoli, która mnie przyciągnęła do kpopu odchodzi w zapomnienie, serce mnie boli widząc to 😦 Obawiam się, że ze starej dobrej szkoły JYP nie zostanie nikogo, biorąc pod uwagę jak pomijani są 2PM.

  Polubienie

 5. Rozpad 2NE1 a teraz Wonder girls to naprawdę koniec kpopu !
  Przynajmniej jeśli chodzi o girlsbandy 😦 bo nie zostały już żadne dziewczyny które nie byłyby słodkie i piszczały >< to okropne !
  WG miały teraz taki oryginalny styl i pomysł a „Why so lonely” jest moim hitem 2016 roku ^^ nie wiem dlaczego duże wytwórnie tak zaniedbują swoich artystów >
  < ja rozumiem że nowe zespoły trzeba promować ale te stare zespoły mają rzesze wiernych fanów którzy przez to będą cierpieć !

  Polubienie

 6. Mam nadzieję że dziewczyny poszukają nowej agencji i zostaną w grupie, bardzo je polubiłam po comebacku z i feel you. nie chce by zakończyły działalność.
  To wszystko wina TWICE i tego że JYP zajmuję się nimi a promocje innych girlsbandów olewa po prostu…

  Polubienie

  • Wina twice??? Co takiego zrobiły, zadebiutowały? Tu może być winny co najwyżej JYP, nie musiał wcale wypuszczać nowej grupy, a już tym bardziej w zupełności olewać zespół, dzięki któremu jego wytwórnia miała szansę się znaleźć na miejscu w jakim jest obecnie.

   Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s