Cha Eun Woo (ASTRO) dołączy do Seo Kang Joon w nowym teledysku Hello Venus, „Mysterious”

hello venus mv seo kang joon astro cha eun woo

Zostało wcześniej ujawnione, że aktor Seo Kang Joon wystąpi w nowym teledysku Hello Venus, ale nie okazało się, że nie tylko on. Cha Eun Woo z ASTRO także wspiera swoje siostry z wytwórni, Hello Venus, poprzez pojawienie się w ich nowym teledysku „Mysterious”.

Na zdjęciach wydanych przez Fantagio Music, Seo Kang Joon wygląda jak dżentelmen, a Cha Eun Woo jest ubrany jak kontroler biletów w pociągu i patrzy podejrzliwie do przedziału. Podczas nagrywania Seo Kang Joon i Cha Eun Woo zachwycili pracowników swoim szczegółowym pokazywaniem emocji. Ci dwaj mężczyźni, będący przyciągającymi wzrok wizualami, podnieśli oczekiwania fanów, co do teledysku.

Źródło z Fantagio Music wyjaśniło: „Seo Kang Joon i Cha Eun Woo zgodzili się pojawić w teledysku Hello Venus, by wesprzeć je pomimo zajętych terminarzy. Pomagali sobie nawzajem, jako członkowie tej samej agencji od czasu gdy byli trainee, i to jest powód dla którego mogliśmy zakończyć nagrywanie w bardzo pozytywnej atmosferze.”

Hello Venus powróci z szóstym mini albumem, „Mystery of VENUS”, 11 stycznia. Dziewczyny wydały już zapowiedź teledysku, więc szybko go sprawdźcie!


źr: (1)

Reklamy

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s