Pledis Girlz ogłosiły oficjalną nazwę grupy

pledis girlz pristin

Pledis Girlz, grupa żeńskich trainee Pledis Entertainment, ogłosiły nazwę, której będą od teraz używać!

Na ich koncercie „BYE & HI” 6 stycznia w Seulu ta dziesięcioosobowa grupa ujawniła, że ich oficjalna nazwa będzie brzmieć „Pristin”.

Założyciel wytwórni, Han Sung Soon podzielił się zdjęciem z tego koncertu na swoim Instagramie, i napisał: „Proszę, opiekujcie się dobrze Pristin”.

#PRISTIN 잘부탁드립니다

A post shared by pledis_boss (@pledis_boss) on

Nazwa Pristin została opisana w oficjalnym ogłoszeniu, jako połączenie dwóch angielskich słów: „Prismatic”(pryzmatyczny) i „Elastin”(elastyna), gdzie „prismatic” opisane jest jako „jasne i obrazowe”, a  „elastin” jako „nieskazitelna siła”. Połączone tworzą znaczenia za nazwą Pristin: „Będziemy największymi gwiazdami poprzez połączenie naszych uroków, które świecą bardzo jasno”.

Poinformowano także, że logo i kolory użyte na koncercie nie są oficjalnymi kolorami i logiem grupy i nie będą używane w przyszłości.

Pristin składa się z Nayoung i Pinky z IOI, z uczestniczek „Produce 101”, Minkyung, Kyungwon, Yebin, Eunwoo i Siyeon oraz z członkiń Sungyeon, Yewon i Kyla.

Pristin wystąpiło dla fanów na koncercie 6 stycznia, zarówno w sub-unitach, jak i całą grupą oraz po raz pierwszy przedstawiły się jako członkinie Pristin. Grupa także zapowiadała swój debiutu poprzez wydanie dwóch debiutanckich projektów, coveru „Adore U” Seventeen oraz „Catch Me If You Can” Girls Generation.


źr: (1)

Reklamy

5 comments

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s