Debiutancki utwór Suzy został wyprodukowany przez Park Jin Younga

Suzy

Nowe informację zostały ujawnione w odniesieniu do solowego debiutu Suzy i pobudzają one jeszcze bardziej oczekujących na solową podróż członkini miss A.

Zostało ujawnione, że tytułowy utwór będzie piosenką wyprodukowaną przez Park Jin Younga i będzie pokazywał jej kobiecy urok. Wiele oczekuje się po tym utworze, jako że Park Jin Young znany jest z kierowania wieloma popularnymi, seksownymi piosenkarkami, jak Uhm Jung Hwa, Park Ji Yoon, Ivy, Sunmi i Fei.

Wcześniej, 9 stycznia Suzy wydała wideo zapowiadające koncept jaki zostanie wykorzystany w jej debiucie. Jeden z utworów zostanie wydany 16 stycznia, a 24 stycznia zostanie wydany jej pierwszy solowy album.

Po debiucie jako członkini miss A, Suzy zdobyła dużą popularność dzięki swojej roli w filmie „Architecture 101”. Stała się znana jako „pierwsza miłość narodu” dzięki swojemu czystemu i naturalnemu pięknu. W momencie ujawnienia informacji o jej solowym debiucie, wiele osób zaczęło się zastanawiać w jakim kierunku podąży w swojej solowej karierze.


źr: (1)

Reklamy

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s