Nieoczekiwane problemy dźwiękowe podczas występów na żywo

misc

Wyobraźmy sobie, że oglądamy naszego idola na żywo i nagle nie tylko muzyka, ale i inny rzeczy przestają działać. To nie jakieś nadprzyrodzone zjawisko, dlatego fani mogą uchwycić je na zdjęciu. Czy twoim idolom zdarzył się problem z synchronizacją do podkładu, a może występ stał się kaustyczny. Sprawdźcie jak idole zareagowali na takie zjawiska

Ailee

Na KCON 2016 Ailee doświadczyła lekkich problemów z dźwiękiem, ale to nie był problem dla artystki. Nagle jej występ zaczął być acapella. Ailee ukradła show udowadniając, że nie bez przyczyny nazywana jest Beyonce Korei

Nine Muses

Pomimo pewnych problemów technicznych, zespół zdecydował się zaśpiewać swój utwór acapella, a nawet naśladowały rytm, gdy inne wokalistki śpiewały.

A Pink

Przy jednym z najbardziej popularnych piosenek, podkład nagle zaczął się psuć po czym zupełnie się wyłączył powodując tym samym zakłopotanie wobec artystek. Jednak problem szybko został zażegnany i dziewczyny postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce. Wyszło im to rewelacyjnie i kooperacja z fanami na pewno ścieśniła ich więzi. Widać tez po nich, że bawili się świetnie.

 2NE1

Problemy techniczne nie znają granic i nawet najlepsi artyści się z nimi spotykają. Choć po dziewczynach widać, że trochę je to rozdrażniło.

INFINITE

Po raz kolejny idoli zawiódł podkład muzyczny. Wszystko szło dobrze, aż nagle muzyka ucichła. Jak zwykle artyści podeszli do tego profesjonalnie i kontynuowali show.

Girls’ Generation

Mimo iż próbowały podejść do tego profesjonalnie, muzyka Girls’ Generation naglę się zatrzymała. Podobnie jak 2NE1, wydały się nieco zdenerwowane tym zajściem.

Stellar

Stellar były w centrum zainteresowania przez urodę i seksapil. Podczas występu, tuż przed zakończeniem piosenki podkład ściął się odtwarzając kilka razy tę sama część. Ta wpadka nie powstrzymała ich przed doprowadzeniem występu do końca. 

Icia

ICIA to grupa Rookie, która nie oczekiwała usterki dźwiękowej podczas swojego występu, ale zaskakująco dobrze zaprezentowały swoje wokale. Dziewczyny dwa razy starały się wykonać tę samą piosenkę, aż w końcu im się udało. Można było usłyszeć, że fani byli pod wrażeniem ich determinacji.

Big Bang

Big Bang jest znane z pięknych wokali, ale z jakiegoś powodu, mają zwyczaj beat box’owania, gdy są problemy z dźwiękiem.

Lee Hi

Podczas wykonywania „1,2,3,4” w szkole, Lee Hi został zaskoczona, gdy dźwięk przerwał się, tłum zaczął śpiewać jej piosenkę. Ona bezbłędnie przyłączył się i zakończyła pięknie piosenkę.

BTS

Podobnie jak Lee Hi, BTS było bardzo zaskoczone przerwanym dźwiękiem, ale dzięki fanom, którzy znali ich piosenki bezbłędnie mogli pokazać coś innego.

SECRET

SECRET były gotowe zaprezentować swój seksowny styl i wdzięk, aż dźwięk się przerwał. Chociaż mogą one nadal występować, wydawały się zbyt zdenerwowane by poradzić sobie z trudnościami.

 

Co sądzicie o takich incydentach.? Ja uważam, że to wychodzi na korzyść artystów, gdyż mogą udowodnić, że mają talent.

Źródło: allkpop.com

 

Reklamy

8 comments

 1. Akurat przy BTS to żaden problem techniczny, piosenka jest tak skonstruowana, że na końcu się wycisza, a ono sami wyciągali mokrofony, żeby fani śpiewali

  Polubienie

 2. Jeszcze dodałabym tutaj występ BLACKPINK na AAA, gdy mikrofony im przestały działać, ale mimo to nie przerwały występu. Aigoo, podziwiam tych ludzi. Ja to bym się tak zestresowała, że mogłoby być śmiesznie na ich miejscu. 😉

  Polubienie

 3. To ostateczny test dla zespołu zarówno na umiejętności wokalne na żywo, ale także pracę zespołową. Niektóre zespoły były tak rozbite, kręciły się w kółko i nawzajem zagłuszały śmiejąc i narzekając, a inne momentalnie łapały rytm i kontynuowały występ, dodatkowo wspierając pozostałych członków zespołu, śpiewając chórki i naśladując podkład muzyczny.

  Poza tym to musi być fantastyczne uczucie, gdy fani od razu dołączają i śpiewają utwór wraz z artystą, byłam zaskoczona występem Lee Hi, miała ogromne wsparcie, wszyscy znali jej piosenkę, widać że jest tam popularna 🙂

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s