„2017 Idol Star Athletics Championships” ujawnia plany, by tegoroczne zawody były zabawne i bezpieczne

Idol Star Athletics Championships

2017 Idol Star Athletics Championships będzie mieć miejsce 16 stycznia, a idole będą ze sobą konkurować w lekkoatletyce, łucznictwie, gimnastyce i aerobiku.

W tym roku Jung Eun Ji z Apink, Jeon Hyun Moo i Lee Soo Geun poprowadzą show. Pracownicy wyjaśnili: „Jung Eun Ji ma głębokie powiązanie z ‚Idol Star Athletics Championships’, pojawiła się na tym wydarzeniu dziesięć razy. Jednym z jej największych plusów jest przyjazne usposobienie, jest bardzo sympatyczna.”

Tym czym różni się tegoroczna impreza jest fakt, że piłka halowa, konkurencja, w które kontuzje zdarzały się najczęściej, została usunięta i zastąpiona męskim tańcem aerobikowym. Wygląda na to, że najbardziej wyczekującym momentem w tegorocznej imprezie będzie zobaczenie jak męscy idole radzą sobie w aerobiku.

Zeszłego roku to gimnastyka rytmiczna była najpopularniejszą konkurencją i powróci ona też w 2017. Wiele osób jest ciekawych, czy Cheng Xiao z Cosmic Girls ukradnie show także w tym roku, czy też narodzić się nowa gwiazda rytmicznej gimnastyki.

Cosmic Girls Cheng Xiao

Kluczowym słowem tegorocznego Idol Star Athletics Championships jest bezpieczeństwo. Pracownicy nie tylko przedstawili kategorie tańca aerobikowego, który jest mało kontuzyjnym sportem, ale także ogłosili powiększenie medycznego zaplecza. Na wszelki wypadek przez cały dzień pod telefonem będzie znajdował się ambulans.

Nawiązując do tego,  PD Choi Haeng Ho oznajmił: „Bezpieczeństwo jest naszym głównym priorytetem”. Dodał, że mają świadomość, że różne urazy, które przydarzyły się idolom w ciągu lat bardzo martwiły fanów. Powiedział: „W tym roku naszym celem jest brak urazów”.

Oznajmił także: „W tym roku postaraliśmy się by fani i idole mieli większy kontakt. W przeszłości do komedianci byli prowadzącymi. Ale w tym roku będziemy mieć idoli za prowadzących, którzy będą prowadzącymi „na miejscu”, jak Nayeon z TWICE i N z VIXX.”

Na 2017 Idol Star Athletics Championships pojawią się:  B1A4, B.A.P, EXO, NCT, SF9, NU’EST, MADTOWN, MONSTA X, BTS, VIXX, VICTON, SEVENTEEN, SNUPER, ASTRO, UP10TION, IMFACT, KNK, Teen Top, AOA, EXID, gugudan, LABOUM, Lovelyz, Red Velvet, RUI, Melody Day, MIXX, Berry Good, Brave Girls, SONAMOO, GFRIEND, Oh My Girl, Cosmic Girls, Jun Min Kyung, TWICE, FIESTAR i HEYNE.

Mamy nadzieję, że ten rok obejdzie się bez kontuzji!


źr: (1)

Reklamy

3 comments

  1. I znowu wcisnęli Nayeon?! :/ Na początku bardzo polubiłam Twice i kibicowałam im, ale już mam dość, gdzie nie spojrzeć tam Nayeon, którą akurat najmniej lubię. Zdecydowanie przejadła mi się. Aż zaczęłam omijać występy czy filmiki z Twice.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s