Kim Junsu w środku przygotowań do nowego albumu!

 photo 20170112_1484183009_46739900_1.jpg

Kim Junsu  jest w środku przygotowań do nowego albumu. Materiał do nowego albumu zostanie w całości przygotowany przed rozpoczęciem przez Kim Junsu służby wojskowej (, którą rozpocznie za mniej niz miesiąc – 9 luty).

Album ma być prezentem, który ma ogrzać serca fanów, którzy będa czekali na powrót Kim Junsu.

Zostało ujawnione, że jedna z piosenek zostanie nagrana wraz z Lim Chang-jung. W utworze będziemy mogli poczuć harmonie jaką stworzą dwa, zupełnie różniące się od siebie barwy głosów.

Źródło: TV Report
Tłumaczenie polskie: zero@tvxqpoland

Reklamy

3 comments

  1. Junsu jest najlepszy :D. Jestem mu bardzo wdzięczna , że przygotowuje dla nas album, który będzie dla nas pocieszeniem podczas jego dwu letniej nieobecności. Wcale nie jestem zdziwiona tym faktem skoro Jaejoong i Yoochun wydali swoje albumy również będąc w wojsku to czy Junsu mógł postąpić inaczej? Pewnie,że nie :). Junsu musi być teraz bardzo zajęty gra w musicalu „Death Note”, nagrywa album (czytałam, że Lim Chang Jung jest legendą kpopu), nagrywa V Live Talk, zagra w serialu i znając jego pomysłowość to robi jeszcze milion innych rzeczy. Kiedy on znajduje na to wszystko czas? Nie wiem czy jestem jedyna, ale przy jego tempie pracy (od dawna podejrzewam go o pracoholizm) myślę, że jak pójdzie do wojska to wreszcie sobie trochę odpocznie. Nie mogę uwierzyć, że już za 27 dni Junsu opuści nas na dwa lata :(.
    PS. Nie zdziwię się jak Junsu zorganizuje koncert hologramowy podczas swojej służby wojskowej tak jak Jaejoong. To byłoby super!!!

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s