Wytwórnia EXID wypowiada się na temat doniesień o przesunięciu i problemach z chińską wersją teledysku „Up & Down”

EXID

12 stycznia wytwórnia EXID, Banana Culture wypowiedziała się na temat chińskiego teledysku „Up&Down”, który miał zostać zdjęty już kilka godzin po wydaniu.

Wyjaśnili: „Ponownie zedytowaliśmy i opublikowaliśmy teledysk po otrzymaniu opinii o jego problematyczności. Zdecydowaliśmy, że scena, którą nakręciliśmy w podobnej do Zakazanego Miasta scenerii, może zostać uznaną za problematyczną przez chińską publiczność, więc usunęliśmy tą scenę.”

„Podczas nagrywania konsultowaliśmy się z chińskimi pracownikami, by upewnić, że będzie to akceptowalne. Mimo że nie otrzymaliśmy żadnych ostrzeżeń [odnośnie tej sceny] niedługo po opublikowaniu teledysku, zdecydowaliśmy że najlepiej będzie ją usunąć, biorąc pod uwagę problemy jakie może wywołać w przyszłości.”

EXID

Wcześniej, 11 stycznia chińska stacja informacyjna doniosła, że teledysk został zatrzymany i usunięty, ponieważ scena była niezgodna z prawem. Report także mówił, że scena ta była problematyczna jako że członkinie były „w odkrywających ciuchach przed budynkiem przypominającym Zakazane Miasto”.

Co myślicie o tej sytuacji?


źr: (1)

Reklamy

One comment

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s