Yoojin opuszcza Brave Girls, Hyeran udaje się na przerwę

brave girls yoojin hyeran

Brave Entertainment ogłosiło, że Yoojin z Brave Girls opuszcza grupę, a Hyeran bierze wolne na czas nieokreślony.

13 stycznia Brave Entertainment oznajmiło: „Przepraszamy za przyniesienie złych wiadomości do wszystkich fanów, którzy czekali przez ten długi czas na comeback Brave Girls. Oficjalnie ogłaszamy, że Yoojin i Hyeran, które były z Brave Girls przez ostatnie pięć lat, kończą swój czas z nimi wraz z dniem 13 stycznia.”

Wytwórnia wyjaśniła, że Hyeran jest na przerwie. „Z powodu nagłego pogorszenia się zdrowia Hyeran, zdecydowaliśmy, że będzie dla niej nie możliwe promować się z Brave Girls [na ten czas]. Jako że zdrowie naszych artystów jest najważniejsze, po długich dyskusjach zdecydowaliśmy, że Hyeran tymczasowo opuści grupę.”

Yoojin, po długich przemyśleniach, zdecydowała, że chcę się skupić na swojej edukacji i przygotowaniach do studiów zagranicą.

Brave Entertainment ogłosiło, że nie będą dodawać nowych członkiń i ruszą do przodu z Minyoung, Eunji, Yuna, Yujeong i Hayun. „Ta piątka członkiń przygotowuje się do comebacku w lutym lub marcu i od tego momentu będziemy aktywnie promować grupę, jak i solowe aktywności”, powiedziało Brave Entertainment, prosząc o wsparcie dla Yoojin i Hyeran.


źr: (1)

Reklamy

One comment

  1. Szczerze, to po plotkach ktore byly wsrod Fearless dziwie sie, ze jest tak a nie odwrotnie. powodzenia Yujin na studiach, Hyeran zdrowiej nam szybciutko!

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s