WINNER mówi Yang Hyun Suku, tańczeniu i swoim idealnym typie

10 kwietnia WINNER pojawiło się w „2 O’Clock Escape Cultwo Show” SBS Power FM i przyprawiło słuchaczy o napady śmiechu, dzięki swojemu poczuciu humoru.

Mówiąc o tym, jak WINNER dotychczas nie miało szansy pokazać swojego tańca na scenie, DJ Cultowo zgadywał, że Kang Seung Yoon jest najgorszym tancerzem grupy. Kang Seung Yoon odpowiedział: „Nie, jestem dobry w tańczeniu. Możecie myśleć, że nie jestem w tym dobry, ponieważ gram na gitarze, ale jestem w tym dobry”. Wtedy Kim Jinwoo ujawnił: „Ja jestem najgorszym tancerzem” i wybrał Kang Seung Yoona jako członka, po którym ludzie się spodziewają, że jest najgorszym tancerzem.

Kiedy DJ Cultowo źle założył, że Lee Seung Hoon jest złym tancerzem, bo wygląda na opanowaną osobę, Lee Seung Hoon żartobliwie zagniewanym tonem powiedział: „Taniec to co pozwoliło mi się dostać do YG!” i wyjaśnił, że tańczy prawie od 10 lat.

Grupa ujawniła także reakcję głowy YG, Yang Hyun Suka na ich nową piosenkę. „Powiedział: ‚Zrobiliście przyjemną piosenkę’ i powiedział nam, że ją lubi. Normalnie jest bardzo wybredny w kwestii muzyki, ale tym razem sporo się nam przyglądał”, wyjaśnił Kang Seung Yoon i Lee Seung Hoon dodał: „Myślę, że lubił nas od jakiegoś czasu, ale nareszcie to teraz pokazuje. Prawdopodobnie otwiera teraz na nas swoje serce, kiedy widział nas przez długi czas”. 

Podczas gry, gdy mieli pierwszą połowę przysłowia i musieli odgadnąć jego drugą część, pierwszą częścią jaką dostali było: „Jeśli twoja żona jest słodka”. Song Mino odpowiedział „To jest najlepsze” i niezamierzenie ujawnił swój idealny typ. Kang Seung Yoon zgodził się z nim, mówiąc: „Yeah, nie jest to najlepsze?” co wywołało u wszystkich śmiech. Prawidłową odpowiedzią było koreańskie przysłowie mające podobne znaczenie do: „Kochaj mnie, kochaj mojego psa”. 

Tymczasem WINNER aktywnie promuje nowy album „Fate Number For” i tytułowe piosenki, „Really Really” i „Fool”.


źr: (1)

 

Reklamy

2 comments

  1. Hah, uwielbiam ich właśnie za dystans jaki mają, zarażają luzem i pozytywną energią ;D A swoją drogą to straszne jak ci artyści w YG nawet po debiucie nieustannie muszą się wykazywać i zabiegać o sympatię Papy YG, można nerwicy się nabawić.

    Polubienie

    • Z jednej strony jest to denerwujące ze YG ich tak mało docenia, ale z drugiej może i to ma małe plusiki? Dzięki temu tworzą muzykę, która jest naprawdę niesamowita i rozwijają się,nie stojąc w miejscu jak niektóre zespoły które zdobyły popularność i ciągną koncept przez długi czas.

      Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s